Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 1 - poradnik do gry

Battlefield 1 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odblokowania i poziomy w Battlefield 1 | Porady poradnik Battlefield 1

Aby odblokować daną broń, musisz mieć odpowiedni poziom klasy oraz wystarczającą ilość obligacji. Poziom klasy otrzymujesz za zdobywanie nią punktów na polu walki. Te z kolei dostajesz praktycznie za wszystko - od zabójstw i asyst, przez przejmowanie punktów, aż do zaznaczania wrogów. Jednak dla poziomu danej klasy liczą się tylko punkty zdobyte nią samą. Większość broni odblokowuje się na 3 poziomie. Jest jednak kilka karabinów, które można kupić dopiero po uzyskaniu 10 poziomu danej klasy.

Obligacje to waluta, którą trzeba zapłacić za każdą broń, przed odblokowaniem. Otrzymujesz je za każde zdobycie poziomu ogólnego. Ten zdobywasz również za punkty, ale nie ma znaczenia, którą klasą lub jakim pojazdem będziesz grał.

Jak szybko zdobywać poziomy i obligacje?

Wykonuj cele mapy

Przejmowanie flag, czy uzbrajanie przekaźników zawsze przynoszą żołnierzom bardzo dużo punktów doświadczenia. Zajęcie flagi, razem z neutralizacją, to w sumie 1000 punktów. Jest to 10 razy więcej, niż za zabójstwo. Pokazuje to, że zabijanie na polu walki nie jest najważniejsze. Najlepiej nabijać punkty właśnie na podboju, za pomocą konia lub lekkiego samochodu. Pamiętaj, że im mniej graczy na serwerze, tym lepiej dla ciebie.

Wykonuj akcje drużynowe

Bonusy za akcje wykonywane w składzie są bardzo duże. Mogą to być premie za wykonywanie rozkazów, wydanych przez dowódcę. Na polu walki nie wygląda to tak, że dowódca wydaje rozkaz i wszyscy atakują dany punkt, tylko odwrotnie - dowódca wydaje rozkaz na ten punkt, który atakują członkowie zespołu, aby zdobyć dodatkowe punkty. Jeżeli dowódca w twojej drużynie nie wydaje rozkazów, zmień ją lub załóż nową. Nawet w jednoosobowym składzie możesz sam sobie wydać rozkaz i dostać premię.

Dobrze punktowane są też drużynowe reanimacje, leczenia, asysty itd. Dlatego trzymaj się blisko kogoś ze składu.

Zostawaj do końca meczu

Po skończonej mapie przyznawane są bonusy za mapę. Możesz dostać tu pokaźną ilość punktów, więc zawsze doczekaj do końca.

Śledź medale

W grze co kilka dni zmieniane są dostępne do zdobycia medale - Odblokowania i poziomy w Battlefield 1 | Porady - Battlefield 1 - poradnik do gry

W grze co kilka dni zmieniane są dostępne do zdobycia medale. Są to zwykle proste akcje, takie jak wygrana w jakimś trybie jednej rundy. Podczas wczytywania gry, wejdź do menu medali i kliknij na dowolny, aby zacząć go śledzić. Musisz zrobić to, aby zacząć wykonywać dane zadania. Dostajesz za to tysiące punktów doświadczenia.