Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hellraid - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Hellraid - poradnik do gry

Hellraid - poradnik do gry

Die!Die!Die! W poradniku do gry Hellraid znajdziesz szczegółowy opis przejścia głównego wątku dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowego trybu kooperacyjnego. Oprócz tego znajdziesz tutaj informacje dotyczące uzbrojenia, umiejętności czy przeciwników.

Prace nad poradnikiem zostały wstrzymane.

Poradnik do gry Hellraid zawierać będzie szczegółowy opis przejścia wątku dla pojedynczego gracza, misji pobocznych, jak i wieloosobowego trybu kooperacyjnego. Znajdziesz tutaj także informacje dotyczące uzbrojenia i umiejętności dostępnych dla postaci sterowanej przez gracza, dostępne tryby rozgrywki, czy opis występujących w grze przeciwników i bossów, wraz z ich słabymi i mocnymi stronami. Dodatkowo, poradnik zawierać będzie szereg przydatnych podczas rozgrywki wskazówek, opis występujących w grze sekretów, a także spis osiągnięć, wraz z instrukcją dotyczącą ich zdobycia. Hellraid to pierwszoosobowa gra akcji, pochodząca z wrocławskiego studia Techland, znanego przede wszystkim z serii Dead Island czy Call of Juarez. Produkcja przenosi gracza do mrocznego świata fantasy, a jego celem jest eksterminacja hord najprzeróżniejszych maszkar z piekła rodem. Gra pozwala na samotną rozgrywkę, jednak kładzie nacisk na współpracę czterech graczy w kooperacyjnym trybie. Hellraid posiada rozbudowany system walki, łączący eksterminację wrogów za pomocą magii i miecza. Oprócz samej akcji, do gry wpleciony został system RPG, który pozwala, wraz z postępami, awansować postać sterowaną przez gracza na wyższe poziomy, otwierając różnorodne drogi rozwoju i nowe sposoby eksterminacji.

Zawartość poradnika do gry Hellraid:

  • szczegółowy opis przejścia trybu dla pojedynczego gracza, misji pobocznych, jak i wieloosobowego trybu kooperacyjnego;
  • opis wyposażenia i umiejętności dostępnych dla gracza;
  • porady przydatne podczas rozgrywki;
  • informacje dotyczące przeciwników i bossów występujących w grze;
  • sekrety, znajdźki i inne przedmioty ukryte w grze;
  • spis osiągnięć / trofeów, wraz z instrukcją dotyczącą ich zdobycia.

Informacje o Hellraid - poradnik do gry

Autor : Redakcja GRYOnline.pl

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 3.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.