Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4: Wędkarstwo - jak rozwijać? Umiejętności, porady Sims 4 poradnik porady

Wędkarstwo

Nauczyć się go najlepiej poprzez samo wędkowanie, chociaż zawsze można wspomóc się książkami - Sims 4: Wędkarstwo - jak rozwijać? Umiejętności, porady - Sims 4 - poradnik do gry

Nauczyć się go najlepiej poprzez samo wędkowanie, chociaż zawsze można wspomóc się książkami. Udaj się do jednego z parków i przy zbiorniku wodnym wypatruj tabliczki wędkowanie. Kliknij na nią i wybierz "Idź na ryby" a rozpoczniesz wędkowanie i nauczysz się umiejętności. Wraz ze spędzaniem kolejnych godzin nad zbiornikiem zdobywasz kolejne poziomy i łowisz coraz większe ryby. Osiągając 3. poziom możesz łowić na przynętę - do tej roli możesz wykorzystać sporo rzeczy np. rośliny, owoce, inne ryby itp. Kliknij na tabliczce i wybierz "Wędkuj na przynętę", a następnie wybierz z ekwipunku Sima coś.

Osiągając 5 - Sims 4: Wędkarstwo - jak rozwijać? Umiejętności, porady - Sims 4 - poradnik do gry

Osiągając 5. poziom Sim może sprawdzić jakie przynęty na danym łowisku będą najlepsze - kliknij na tabliczce i wybierz "Zbadaj wodę". Wraz z rozwijaniem umiejętności Twój Sim będzie mieć możliwość łowienia coraz wartościowszych i rzadziej spotykanych ryb. Złowione ryby możesz sprzedawać albo np. oprawić (kliknij w ekwipunku na złowionej rybie i wybierz "Opraw na ścianie"), a następnie zawiesić na ścianie w domu.