Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Kraina Magii: Czarodziejskie pojedynki Sims 4 poradnik porady

Niniejsza strona poradnika opisuje czarodziejskie pojedynki w Sims 4 Kraina magii. Czarodziejskie pojedynki pozwalają Ci stoczyć magiczną walkę z innym Simem-czarodziejem. Dzięki temu będziesz podnosił swoją rangę czarodzieja, a jeśli wygrasz pojedynek, masz szansę na zdobycie nowego zaklęcia czy nowego przepisu na eliksir. Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje - w jaki sposób wyzwać kogoś na magiczny pojedynek, a także co możesz otrzymać po wygranym pojedynku.

Jak rozpocząć czarodziejski pojedynek?

Magiczny pojedynek możesz rozpocząć z każdym innym Simem-czarodziejem. - Sims 4 Kraina Magii: Czarodziejskie pojedynki - Sims 4 - poradnik do gry
Magiczny pojedynek możesz rozpocząć z każdym innym Simem-czarodziejem.

Czarodziejski pojedynek możesz rozpocząć z każdym innym czarodziejem - wystarczy, że klikniesz na wybranego Sima, a następnie przejdziesz do zakładki "Magia" i wybierzesz opcję związaną z magicznym pojedynkiem. Czarodziejski pojedynek może odbyć się w dowolnym miejscu, ale w Krainie magii znajdziesz Arenę pojedynków przeznaczoną specjalnie do tej czynności.

GDZIE ZNAJDĘ KRAINĘ MAGII?

Nie wiesz jak dotrzeć do wspomnianej Areny pojedynków? Zajrzyj na mapę w naszym poradniku i dowiedz się, w jaki sposób można przenieść się do Krainy magii.

Co można zyskać na wygranym pojedynku?

Wygrane magiczne pojedynki mogą okazać się korzystne. - Sims 4 Kraina Magii: Czarodziejskie pojedynki - Sims 4 - poradnik do gry
Wygrane magiczne pojedynki mogą okazać się korzystne.

Oprócz podwyższania rangi czarodzieja, magiczne pojedynki mogą być źródłem nagród - w zależności od tego, w jakim pojedynku weźmiesz udział. Czarodziejskie pojedynki w grze Sims 4 Kraina magii zostały podzielone na pięć typów:

  1. Zaciekły pojedynek
  2. Przyjacielski pojedynek
  3. Pojedynek o artefakty - po wygranej otrzymasz losową różdżkę lub miotłę.
  4. Pojedynek o składniki alchemiczne - po wygranej otrzymasz losowy składnik do tworzenia eliksirów.
  5. Pojedynek o wiedzę - po wygranej otrzymasz losowe zaklęcie (którego jeszcze nie znasz).

Za dwa pierwszy typy nie otrzymasz żadnej nagrody - jedyną różnicą jest to, że w zaciekłym pojedynku przeładowanie magiczne Twojego Sima będzie większe. Nagrody z pozostałych typów pojedynków zostały wymienione powyżej. Warto jednak wiedzieć, że na pojedynek o nagrodę możesz wyzwać tylko tego Sima, który posiada większą wiedzę od Twojego Sima. Przykładowo - jeśli dwaj Simowie znają te same zaklęcia, to nie mogą ze sobą walczyć w pojedynku o wiedzę.

WSZYSTKIE ZAKLĘCIA

Przed magicznym pojedynkiem o wiedzę warto sprawdzić, jakie zaklęcia możesz zdobyć po wygranej. Zajrzyj w naszym poradniku na stronę poświęconą zaklęciom, aby poznać wszystkie zaklęcia w Sims 4 Kraina magii.