Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Kraina Magii: Klątwy Sims 4 poradnik porady

Klątwy w grze Sims 4 Kraina magii nakładają na Sima negatywne efekty - warto więc zdobyć wszystkie informacje o klątwach. Niniejsza strona poradnika opisuje, w jaki sposób działają klątwy w dodatku do The Sims 4. Dowiesz się tu przez co na Simów nakładane są klątwy, a także jak je usunąć.

Jak działają klątwy?

Działające na Sima klątwy odnajdziesz w zakładce potrzeb. - Sims 4 Kraina Magii: Klątwy - Sims 4 - poradnik do gry
Działające na Sima klątwy odnajdziesz w zakładce potrzeb.

Klątwa może zostać nałażona na Sima podczas każdej nieudanej czynności związanej z magią - złe wytworzenie eliksiru, przegranie magicznego pojedynku czy niepomyślne rzucenie zaklęcia. Duża szansa na otrzymanie klątwy występuje również, gdy Twój Sim jest przeciążony magicznie (czyli inaczej - rzucał za dużo zaklęć w krótkim czasie). Nałożona klątwa pojawia się w zakładce potrzeb - ujrzysz tam też jej opis. Działanie klątw jest różne - może to być utrata kontroli nad rzucanymi zaklęciami (wtedy zaklęcia są rzucane losowo, nawet jeśli wybierzesz jedno konkretne) czy zwiększona szansa na przegranie czarodziejskiego pojedynku.

Jak usunąć klątwę?

Jednym ze sposobów jest wypicie odpowiedniej mikstury. - Sims 4 Kraina Magii: Klątwy - Sims 4 - poradnik do gry
Jednym ze sposobów jest wypicie odpowiedniej mikstury.

Na szczęście klątwy można szybko usunąć. Są na to dwa sposoby - wypicie Eliksiru oczyszczenia z klątw albo użycie zaklęcia Zdjęcie klątwy. Eliksir możesz stworzyć w kotle, a zaklęcia nauczysz się korzystając z magii nieokiełznanej.

WSZYSTKO O ZAKLĘCIACH I ELIKSIRACH

Nie wiesz jak stworzyć wymienioną miksturę albo jak nauczyć się wspomnianego zaklęcia? W naszym poradniku odnajdziesz stronę poświęconą zaklęciom, a także stronę ze wszystkimi informacjami o eliksirach.