Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
The Sims 4 - Kraina magii - Glimmerbrook
The Sims 4 - Kraina magii - Glimmerbrook
Gotowy dom umieszczony na parceli o rozmiarach 30x20. Dostępny do kupienia za 17346 Simoleonów.
Z pozoru jest to niczym niewyróżniająca się parcela, ale to właśnie bezpośrednio z niej możesz dostać się do tytułowej Krainy magii - ukrytej lokacji, gdzie poznasz tajniki czarodziejstwa. Dostępna do kupienia za 3175 Simoleonów.
Niewielki bar, w którym Twoi Simowie mogą nieco odpocząć.
Powiększ mapę

Sims 4 Kraina Magii: Glimmerbrook - nowe lokacje Sims 4 poradnik porady

Powyższa mapa przedstawia nowy świat wprowadzony przez dodatek Kraina magii. Glimmerbrook jest niewielkie w porównaniu ze światami dodanymi przez pozostałe DLC do The Sims 4 i zawiera jedynie kilka nowych lokacji. Możesz tu jednak odwiedzić rodziny zajmujące się sztukami magicznymi, a także udać się tytułowej Krainy magii. Tam Twój Sim może dołączyć do grona czarodziejów.

Jak dostać się do Krainy magii?

Z Wartowni Glimmerbrook dostaniesz się do Krainy magii. - Sims 4 Kraina Magii: Glimmerbrook - nowe lokacje - Sims 4 - poradnik do gry
Z Wartowni Glimmerbrook dostaniesz się do Krainy magii.

Będąc w Glimmerbrook, dostanie się do Krainy magii jest bardzo proste. Wystarczy, że udasz się do parceli o nazwie Wartownia Glimmerbrook. Tam musisz odnaleźć portal widoczny na powyższym obrazku - kliknij na niego i wybierz opcję "Podróżuj do Krainy magii". Po chwili Twój Sim przeniesie się do magicznego miejsca, pełnego zaklęć, eliksirów i czarodziejskich pojedynków.

WSZYSTKIE INFORMACJE O KRAINIE MAGII

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wspomnianej Krainie magii, zajrzyj na osobną stronę naszego poradnika poświęconej tej lokacji.