Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Wyspiarskie życie: Syreny - nowa rasa Sims 4 poradnik porady

Syreny w The Sims 4: Wyspiarskie życie są jedną z głównych atrakcji dodatku. Całkowicie nowa rasa oferuje wiele możliwości. Syreny wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale i unikalnymi umiejętnościami oraz cechami - potrafią zmieniać pogodę, oczarowywać innych Simów czy przywoływać delfiny. Na niniejszej stronie znajdziesz wszystkie informacje związane z syrenami w DLC do gry Sims 4. Dowiesz się tu jak zostać syreną i jak wykorzystać jej specjalne zdolności.

Jak stworzyć syrenę?

Rasę syreny możesz wybrać w menu tworzenia nowego Sima. - Sims 4 Wyspiarskie życie: Syreny - nowa rasa - Sims 4 - poradnik do gry
Rasę syreny możesz wybrać w menu tworzenia nowego Sima.

Stworzenie syreny jest bardzo proste. Wystarczy utworzyć nowego Sima, przejść do zakładki "Dodaj okultystycznego Sima" i wybrać opcję "Dodaj syrenę". Ujrzysz teraz dwa portrety jednego Sima - jeden z nich przedstawia ludzką postać, a drugi syrenę. Ludzka postać jest standardowym Simem - możesz wybrać jego aspirację i zestaw cech, a także dostosować wygląd i ubiór. Z kolei w postaci syreny możesz wybrać płetwę i skorzystać z kilku nowych ciuchów. Tak stworzony Sim przybierze standardową postać będąc na lądzie, a po wejściu do wody zamieni się w syrenę - dotyczy to nie tylko kąpieli w oceanie, ale i w wannie.

Umiejętności i cechy syren

Syreny potrafią w pewnym stopniu wpływać na pogodę. - Sims 4 Wyspiarskie życie: Syreny - nowa rasa - Sims 4 - poradnik do gry
Syreny potrafią w pewnym stopniu wpływać na pogodę.

Rozgrywka jako syrena niesie za sobą wiele możliwości. Nowe aktywności są oznaczone ikoną płetwy - część z nich znajdziesz klikając na ocean, a część klikając bezpośrednio na swojego Sima lub innych Simów. Poniżej znajdziesz wszystkie umiejętności i cechy syren:

  1. Najważniejsza cecha - syreny zamiast potrzeby higieny posiadają potrzebę nawodnienia. Nawodnienie odnowisz poprzez kąpiel w domu, pływanie w oceanie oraz picie napojów. Nawodnienie jest bardzo ważne, bo to właśnie ono jest zużywane przy korzystaniu z umiejętności syreny.
  2. Syreny potrafią zmieniać pogodę - na ulewę, burzę z piorunami lub czyste niebo. Wystarczy kliknąć na swoją syrenę i wybrać opcję zmiany pogody.
  3. Kolejną ciekawą zdolnością jest możliwość przywołania delfina. W tym celu musisz udać się do oceanu, kliknąć w dowolne miejsce na wodzie i wybrać opcję przywoływania delfina. Po chwili towarzysz pojawi się obok twojego Sima - możesz z nim rozmawiać, bawić się, a nawet nadać imię.
  4. Syreny potrafią bardzo szybko zaprzyjaźniać się z innymi Simami. Służą do tego unikalne opcje podczas interakcji z Simami - "Pocałunek syreny" i "Syrenia kołysanka" szybko polepszają relację między syreną, a drugim Simem.
  5. Warto pamiętać, że jako syrena nie powinieneś łowić ryb. Jest to możliwe, ale po złowieniu ryby, syrena wpada w zły nastrój. Możesz jednak przywołać do łowiska dużo ryb dla innych Simów poprzez skorzystanie z umiejętności "Powab oceanu".
  6. Oczywiście syreny świetnie czują się w wodzie. Mogą w niej spać, opalać lub po prostu bawić się.