Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Cztery pory roku: Układanie kompozycji z kwiatów, nowa umiejętność Sims 4 poradnik porady

Układanie kompozycji z kwiatów to nowa umiejętność w Sims 4: Cztery pory roku, dodatku do ulubionej gry milionów ludzi na całym świecie. W naszym poradniku opisaliśmy dokładnie, jak działa ta umiejętność oraz jak ją rozwijać?

Dodatek The Sims 4: Cztery pory roku wprowadza nową umiejętność do gry - układanie kompozycji z kwiatów. Jak można domyślić się po nazwie, jest to związane z łączeniem przeróżnych gatunków kwiatów. Rozwijanie tej umiejętności jest wymagane, aby awansować w karierze florysty, ale jeśli nie masz zamiaru pracować jako ogrodnik, to również warto się nią zainteresować - układanie kompozycji z kwiatów może stać się dodatkowym źródłem zarobków.

Jak zacząć?

Start jest bardzo prosty - wystarczy kupić Stację do układania kompozycji z kwiatów z zakładki Zajęcia poza domem - Sims 4 Cztery pory roku: Układanie kompozycji z kwiatów, nowa umiejętność - Sims 4 - poradnik do gry

Start jest bardzo prosty - wystarczy kupić Stację do układania kompozycji z kwiatów z zakładki "Zajęcia poza domem". Następnie kliknij na zakupionym obiekcie i wybierz opcję "Stwórz kompozycje". Na początku nie masz do wyboru zbyt wielu kompozycji, ale wraz z rozwijaniem umiejętności będziesz odkrywać kolejne.

W menu tworzenia nowej kompozycji ujrzysz nazwę kompozycji, wymagany poziom umiejętności (co oznacza również poziom kompozycji), cenę oraz składniki. Jeśli posiadasz wszystkie składniki to kompozycję możesz stworzyć za darmo - kwiaty do składników losowo rosną na różnych parcelach, ale możesz je też zasiać i przy okazji rozwijać ogrodnictwo.

Stworzona kompozycja pojawi się na stole - Sims 4 Cztery pory roku: Układanie kompozycji z kwiatów, nowa umiejętność - Sims 4 - poradnik do gry

Stworzona kompozycja pojawi się na stole. Teraz możesz ją sprzedać, schować do ekwipunku i postawić w innym miejscu czy też zrobić jej zdjęcia. Wraz z rozwijaniem umiejętności będziesz mógł też nadawać kompozycjom dodatkowy zapach.

Poziomy umiejętności

Umiejętność układania kompozycji z kwiatów ma standardowo 10 poziomów i możesz ją rozwijać tylko poprzez działania przy stole do układania kompozycji z kwiatów. Poniższa tabela zawiera informacje o tym jakie możliwości oferuje dany poziom umiejętności:

Poziom umiejętności

Opis

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie