Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
The Sims 4 - Psy i koty - Brindleton Bay
The Sims 4 - Psy i koty - Brindleton Bay
Powiększ mapę

Sims 4 Psy i koty: Brindleton Bay - nowe lokacje, mapa Brindleton Bay w Sims 4: Psy i koty - poradnik

Nowe mapy do Sims 4: Psy i Koty wprowadzają m. in. Wyspę Martwych Traw, Wybrzeże Wibrysów, Plac Sobola czy Zatoczkę Jaśniepanów. Brindleton Bay pozwolą Ci odkryć budynki takie jak muzeum czy cmentarz dla zwierząt.

Dodatek Psy i koty wprowadza jeden nowy świat - Brindleton Bay. Jest to nadmorska kraina pełna różnych atrakcji, oczywiście powiązanych ze zwierzakami. W Brindleton Bay znajdziesz:

1 - Sims 4 Psy i koty: Brindleton Bay - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry

Wyspa Martwych Traw

2 - Sims 4 Psy i koty: Brindleton Bay - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
  1. Opis z gry: Wyspa Martwych Traw, niegdyś znana jako miejsca zatonięcia tajemniczego statku, dziś słynie z latarni morskiej. Jest też miejscem największej populacji bezdomnych w całym mieście. Ostatnio jednak pojawiły się plotki o dziwnych gościach odwiedzających to miejsce po zmroku...
  2. Dostępne miejsca: Muzeum, latarnia morska, cmentarz zwierząt. Na Wyspie Martwych Traw możesz odwiedzić muzeum związane ze statkami, a także podziwiać widoki z tutejszej latarni morskiej. Z kolei na cmentarzu zwierząt będziesz miał okazje spotkać duchy umarłych pupili.

Wybrzeże Wibrysów

3 - Sims 4 Psy i koty: Brindleton Bay - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
  1. Opis z gry: Wybrzeże Wibrysów to ulubiona miejscówka kocich mieszkańców Brindleton Bay, których często można spotkać w pobliżu doków. Lubią tu przebywać również rybacy i turyści.
  2. Dostępne miejsca: Bar Słony Kieł, elegancki Klub Kaliko, budynek mieszkalny Jak Ta Lala. Wybrzeże Wibrysów to idealna miejscówka dla imprezowiczów - znajdziesz tutaj Bar Słony Kieł oraz Klub Kaliko. W pubie możesz napić się drinka, a w klubie sprawdzić się jako wokalista. Poza tym, w tych okolicach mieszka rodzina Lynx.

Plac Sobola

4 - Sims 4 Psy i koty: Brindleton Bay - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
  1. Opis z gry: Kulturalne serce miasta, Plac Sobola, to idealne miejsce dla wszystkich czworonogów. Mieszkańcy tam Simowie kochają swoje zwierzaki tak bardzo, że wybudowali dla nich pomnik w samym środku miasta.
  2. Dostępne miejsca: Park Pieski - miejsce zabaw ze zwierzętami, klinika weterynaryjna Szp-on-ital. Plac Sobola to miejsce dla osób aktywnych fizycznych. Park Pieski oferuje mnóstwo przeszkód, w których możesz tresować swoje zwierzaki. Z kolei Ośrodek Sportowy to dobre miejsce do wypoczynku i zjedzenia czegoś dobrego (dla pupili też się coś znajdzie). Ponadto znajdziesz tutaj Szp-on-ital, czyli klinikę weterynaryjną, gdzie w razie potrzeby będziesz mógł wyleczyć swojego zwierzaka. Na Placu Sobola możesz też odwiedzić rodzinę Hecking.

Zatoczka Jaśniepanów

5 - Sims 4 Psy i koty: Brindleton Bay - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
  1. Opis z gry: Zatoczka Jaśniepanów, znana ze szlaków wędrownych i rozległych posiadłości, idealna do eksplorowania i gonitw za mewami z żądnym przygód szczeniakiem.
  2. Dostępne miejsca: Nos Tropiciela, Bedlingtońska Barka. Zatoczka Jaśniepanów to miejsce, w którym możesz odwiedzić ogromny dom o nazwie Nos Tropiciela, zajrzeć do Bedlingtonśkiej Barki, a także złożyć wizytę rodzinie Delgato.