Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Miejskie życie: Praca z domu Sims 4 poradnik porady

Bez wątpienia, praca zawodowa każdego sima pochłania bardzo dużo czasu. Tym samym, twórcy gry, w dodatku zaprezentowali zupełnie nową opcję. Trzy nowe kariery: Media Społecznościowe, Krytyk i Polityk, oferują nową możliwość: pracy z domu.

Twój Sim może pracować z domu - za każdym razem dostanie dwa zadania do wykonania. - Sims 4 Miejskie życie: Praca z domu - Sims 4 - poradnik do gry
Twój Sim może pracować z domu - za każdym razem dostanie dwa zadania do wykonania.

Godzinę przed rozpoczęciem pracy w tych karierach, dostaniesz wiadomość, jak chcesz dzisiaj spędzić czas w pracy. Możesz wybrać jedną z trzech opcji:

  1. Idź do pracy - Twój Sim klasycznie uda się do pracy i będziesz musiał poczekać, aż wróci do domu.
  2. Pracuj z domu - Sim zostanie w domu, jednak dostanie listę zadań, które musi wypełnić w czasie godzin pracy.
  3. Weź płatny urlop - Sim pozostanie w domu, weźmie urlop i dziś nie będzie pracował.
Jednym z zadań może być np. wykonanie muralu politycznego. - Sims 4 Miejskie życie: Praca z domu - Sims 4 - poradnik do gry
Jednym z zadań może być np. wykonanie muralu politycznego.

Nowością jest praca z domu - zależnie od kariery zadania będą się znacząco różnić. Jednak najczęściej opierają się na wykorzystaniu komputera i pisaniu różnych tekstów. Zawsze dostaniesz dwa zadania - jeśli wykonasz je na czas, zyskasz bonus do wydajności pracy i zwiększysz swój zarobek na koniec dnia. Efektywna praca przyczyni się do wzrostu szansy na awans.

Przykładowo, jako polityk na początkowym szczeblu kariery, twoim zadaniem będzie napisać list i namalować mural polityczny. Wystarczy, że do tych celów wykorzystasz komputer/mural. Z zadaniem można uwinąć się w parę godzin, a czas oszczędzony na pójście do pracy można poświecić na wiele innych, rozmaitych sposobów.

Z czasem jednak zadania będą nabierać trudności i nie zdziw się, że do twoich zadań dołączą wyjazdy na miasto, organizacja protestów, ocenianie dzieł sztuki itp. Na dłuższą metę, praca z domu potrafi znacząco urozmaicić rozgrywkę!