Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

A New Beginning: Odrodzenie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
A New Beginning: Odrodzenie - poradnik do gry

A New Beginning: Odrodzenie - poradnik do gry

Poradnik ten zawiera wskazówki przydatne podczas gry w interesującą i wciągającą przygodówkę A New Beginnig - A New Beginning: Odrodzenie - poradnik do gry

Poradnik ten zawiera wskazówki przydatne podczas gry w interesującą i wciągającą przygodówkę A New Beginnig.

Podporządkowany jest wyzwaniom, przed jakimi w trakcie zabawy stają bohaterowie. Każdy podrozdział opisuje jedno takie zadanie i podpowiada działania, które są niezbędne do zrealizowania tylko tego konkretnego celu, oraz lokalizację wszystkich potrzebnych do jego urzeczywistnienia przedmiotów, również tych, które mogłeś znaleźć już jakiś czas temu i być może dawno masz je w swoim ekwipunku. W związku z tym to, co dałoby się w danym momencie zrobić lub zabrać, a co przyda się przy rozwikływaniu innego problemu, opisane jest w innym podrozdziale, tym, który ową kwestię wyjaśnia. W ten sposób, poszukując rozwiązania takiej a nie innej zagadki, znajdziesz w jej omówieniu komplet dotyczących tylko i wyłącznie jej czynności i przedmiotów zilustrowanych fotkami z rozgrywki.

Chcąc przeprowadzić jakąś akcję z dostępnym w grze aktywnym obiektem, trzeba przytrzymać na nim LPM. Pojawia się wtedy malutkie kontekstowe menu z opisem wszystkich możliwych opcji, które wybierasz, przesuwając na nie mysz i puszczając LPM.

Umieszczony w dole ekranu ekwipunek otwierasz lub zamykasz PPM. Znajdujące się w nim przedmioty wyjmujesz LPM, a odkładasz PPM. Jeśli chcesz się im przyjrzeć dokładniej lub wykonać jakieś inne działanie, musisz (podobnie jak poza inwentarzem) przytrzymać na nich LPM, by ujawniły się pozostałe sugerowane przez grę czynności.

W przypadku trudniejszych zagwozdek możesz skorzystać z czerwonego przycisku, pojawiającego się po jakimś czasie w prawym górnym rogu ekranu, którym automatycznie rozwiążesz sprawiającą trudność łamigłówkę.

Wszystkie przedmioty, które powinny trafić do ekwipunku bohatera, wyróżnione są w tekście kolorem czerwonym, a rozwiązania zagadek - pogrubieniem.

Katarzyna "Kayleigh" Michałowska (www.gry-online.pl)

Informacje o A New Beginning: Odrodzenie - poradnik do gry

Autor : Katarzyna Kayleigh Michałowska

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 58, ilustracje: 266 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w A New Beginning: Odrodzenie - poradnik do gry