Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 3 marca 2023, 18:35

autor: Aleksandra Wolna

Johnny Depp i Amber Heard. Gwiazdy, z którymi nikt nie chce pracować

Trudna współpraca to zmora każdej branży, nie tylko filmowej, jednak bycie osobą publiczną sprawia, że osobiste sprawy znacznie szybciej wychodzą na światło dzienne. Z kim najtrudniej współpracować?

Johnny Depp i Amber Heard

  1. Najbardziej znany film: Aquaman (Amber) / Piraci z Karaibów (Johnny)
  2. Przewinienia: głośna sprawa rozwodowa, oskarżenia o przemoc, nałogi
  3. Czy dalej grają: kariera obojga już bez dawnej świetności

Johnny Depp i Amber Heard to para, o której jeszcze niedawno było niesamowicie głośno, a ich transmitowaną na YouTube sprawę rozwodową oglądały miliony. Ta sama rozprawa, którą obserwowało tak wiele osób, była jednocześnie dla obojga praktycznie końcem kariery. Ciężko tutaj mówić o jednoznacznym rozwiązaniu sprawy, jako że cały ten związek okazał się niesamowicie toksyczny, a przejawy przemocy domowej pojawiały się z obu stron. Wydaje się więc relatywnie sprawiedliwe, że kariery obojga na tym ucierpiały.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Aleksandra Wolna

Aleksandra Wolna

Aleksandra Wolna

Dla GOL-a pisze od marca 2022, zwykle po nocach, zajmując się publicystyką zarówno o grach, jak i filmach. Na co dzień zajmuje się tworzeniem gier od strony fabularnej, więc branżę zna od podszewki. Gra od małego; najczęściej wybiera JRPG-i czy gry niezależne, choć ma też ogromną słabość do platformówek 3D. Najlepiej odnajduje się w słowie pisanym, więc połączenie tworzenia tekstów z pasją do gier uważa za naturalną kolej rzeczy. Prywatnie kolekcjonuje Tamagotchi i zajmuje się swoją niewielką, kocią rodziną. Ulubionymi grami, zdjęciami kotów i innymi różnościami chętnie dzieli się na Instagramie.

więcej