Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 3 marca 2023, 18:35

autor: Aleksandra Wolna

Gwyneth Paltrow. Gwiazdy, z którymi nikt nie chce pracować

Trudna współpraca to zmora każdej branży, nie tylko filmowej, jednak bycie osobą publiczną sprawia, że osobiste sprawy znacznie szybciej wychodzą na światło dzienne. Z kim najtrudniej współpracować?

Gwyneth Paltrow

  1. Najbardziej znany film: Iron Man
  2. Przewinienia: oziębłość, trudna współpraca na planie
  3. Czy dalej gra: tak

Problemy z Gwyneth Paltrow sprowadzają się m.in. do wszystkiego, co obraca się wokół jej marki – Goop. Słyszeliście o świecy o zapachu waginy? To właśnie jeden z produktów marki Paltrow. Polecanie dresów Gucci do pracy w ogrodzie czy dilda za 15 tysięcy dolarów to według aktorki sposób na promocję własnego biznesu – jednak według wielu osób wokół niej jest to po prostu dowód na to, jak bardzo uprzywilejowaną i oderwaną od rzeczywistości jest osobą. Niejednokrotnie oskarżana była też o niezgodne z prawdą promowanie produktów, tj. naklejki leczące energię, które rzekomo stworzone były z tych samych materiałów, z których NASA tworzy kombinezony dla astronautów. Jeden z byłych pracowników NASA zareagował, komentując, że to nie ma prawa tak działać. Firma Paltrow oczywiście przeprosiła i… dalej promuje naklejki na swojej stronie.

Zostało jeszcze 43% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Aleksandra Wolna

Aleksandra Wolna

Dla GOL-a pisze od marca 2022, zwykle po nocach, zajmując się publicystyką zarówno o grach, jak i filmach. Na co dzień zajmuje się tworzeniem gier od strony fabularnej, więc branżę zna od podszewki. Gra od małego; najczęściej wybiera JRPG-i czy gry niezależne, choć ma też ogromną słabość do platformówek 3D. Najlepiej odnajduje się w słowie pisanym, więc połączenie tworzenia tekstów z pasją do gier uważa za naturalną kolej rzeczy. Prywatnie kolekcjonuje Tamagotchi i zajmuje się swoją niewielką, kocią rodziną. Ulubionymi grami, zdjęciami kotów i innymi różnościami chętnie dzieli się na Instagramie.

więcej