Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 3 marca 2023, 18:35

autor: Aleksandra Wolna

Shia LaBeouf. Gwiazdy, z którymi nikt nie chce pracować

Trudna współpraca to zmora każdej branży, nie tylko filmowej, jednak bycie osobą publiczną sprawia, że osobiste sprawy znacznie szybciej wychodzą na światło dzienne. Z kim najtrudniej współpracować?

Shia LaBeouf

  1. Najbardziej znany film: Transformers
  2. Przewinienia: awanturnictwo, przemoc
  3. Czy dalej gra: tak

W przypadku tego aktora ciężko powiedzieć, że jedna konkretna sytuacja wpłynęła na jego karierę. Niejednokrotnie aktorzy współpracujący z nim nazywali go geniuszem i pełni podziwu opowiadali o współpracy, jednak w tych samych wypowiedziach wspominali też, jak trudne było to doświadczenie. Dużym problemem dla nich była m.in. technika jego grania. LaBeouf jest aktorem metodycznym, co wiele razy popychało osoby pracujące z nim do obawiania się o własne bezpieczeństwo. Aktor przyznał też, że w przypadku jednej z ról zdarzyło mu się działać na planie pod wpływem środków odurzających, co mogło doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji.

Zostało jeszcze 44% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Aleksandra Wolna

Aleksandra Wolna

Dla GOL-a pisze od marca 2022, zwykle po nocach, zajmując się publicystyką zarówno o grach, jak i filmach. Na co dzień zajmuje się tworzeniem gier od strony fabularnej, więc branżę zna od podszewki. Gra od małego; najczęściej wybiera JRPG-i czy gry niezależne, choć ma też ogromną słabość do platformówek 3D. Najlepiej odnajduje się w słowie pisanym, więc połączenie tworzenia tekstów z pasją do gier uważa za naturalną kolej rzeczy. Prywatnie kolekcjonuje Tamagotchi i zajmuje się swoją niewielką, kocią rodziną. Ulubionymi grami, zdjęciami kotów i innymi różnościami chętnie dzieli się na Instagramie.

więcej