Zapowiedziano oficjalny dodatek do gry Gothic 3

Mamy znakomitą wiadomość dla fanów serii Gothic. Dosłownie przed kilkunastoma minutami austriacka firma JoWooD Productions Software zapowiedziała oficjalny dodatek do trzeciej odsłony tego popularnego cyklu.

Krystian Smoszna

Mamy znakomitą wiadomość dla fanów serii Gothic. Dosłownie przed kilkunastoma minutami austriacka firma JoWooD Productions Software zapowiedziała oficjalny dodatek do trzeciej odsłony tego popularnego cyklu.

Zapowiedziano oficjalny dodatek do gry Gothic 3 - ilustracja #1

W Gothic 3: Forsaken Gods ponownie wcielimy się w rolę Bezimiennego i staniemy do walki ze złem. Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane, ale wydawca zapewnił w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że nasz bohater spotka na swojej drodze wielu starych znajomych. Warto podkreślić w tym miejscu, że autorzy rozszerzenia z uwagą śledzą dyskusję dotyczącą serii Gothic na oficjalnym forum. Nie jest wykluczone że wiele pomysłów fanów znajdzie się w pełnej wersji gry.

Dodatek Forsaken Gods zadebiutuje na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku. Austriacy na razie nie zdradzili, która firma odpowiada za produkcję rozszerzenia (być może będzie to firma Piranha Bytes, która ostatnio przeprosiła się z JoWooD Productions Software). Przypominamy że czwartą odsłonę cyklu Gothic tworzy studio Spellbound.

Gothic 3

Gothic 3

PC
po premierze

Data wydania: 13 października 2006

Informacje o Grze
7.3

GRYOnline

8.0

Gracze

8.2

Steam

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

4

Krystian Smoszna

Autor: Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat, do 2023 pełnił funkcję redaktora naczelnego. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

EMPiK - Top Lista - tydzień 15 (14/04/08)

Następny
EMPiK - Top Lista - tydzień 15 (14/04/08)

Sadness na silniku Obliviona

Poprzedni
Sadness na silniku Obliviona

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl