Dailymotion
Tvgry na Youtube

L.A. Noire dochodzenie i przesłuchanie (PL)

7 879 wyświetleń

(3:09)

15 marca 2011

Wideo z L.A. Noire od Team Bondi | Opublikowano 2011-03-15 14:10 w kategorii Gameplay | Czas trwania 3:9.

L.A. Noire

L.A. Noire

PC PlayStation Xbox Nintendo
Data wydania: 17 maja 2011
L.A. Noire - Encyklopedia Gier
8.3

GRYOnline

8.3

Gracze

8.6

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Voidwrought - zwiastun gry

Voidwrought - zwiastun gry

trailer

19 czerwca 2026

Voidwrought - zwiastun gry
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Total War: Medieval 3 - zwiastun #1

Total War: Medieval 3 - zwiastun #1

trailer

5 grudnia 2025

Total War: Medieval 3 - zwiastun #1
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Bergfried - zwiastun rozgrywki

Bergfried - zwiastun rozgrywki

trailer

24 czerwca 2026

Bergfried - zwiastun rozgrywki
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

trailer

18 lutego 2025

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

M
Centurion
42
2011-03-16 08:57

Już była mowa o tym, że nie tłumaczą na inne języki niż te 5, ponieważ nie mają jak kontrolować tłumaczenia pozostałych języków i nie będą pewni, czy będzie to tłumaczenie najwyższych lotów. Takie mieli zdanie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Shok
Centurion
63
2011-03-16 00:13

Ciekawe, może się skuszę ale czy już wszystkie gry Rockstar Games będą wyglądały jak GTA... ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
31
2011-03-15 20:36

Kazioo ale było nawet mówione, że Epic Games kontrolował cały proces tworzenia Bulletstorma i dorzucał PCF nowe pomysły. Tak samo pewnie jest z Team Bondi i Rockstar. To nie jest tak, że studio sobie robi co mu się podoba. Myślę, że Rockstar ma tu dużo do powiedzenia.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Senator
90
2011-03-15 16:21

@m@a88
To i tak nie jest gra sandboksowa, wiec się nie stresuj.
Tu chodzi tylko i wyłącznie o fabułę, filmowe scenki i postacie, które w nich występują.

Niektórzy się podniecają Rockstarem przy tej grze - jeśli tą grę robił Rockstar, to Bulletstorma robiło Epic Games.
L.A Noire zrobiło przede wszystkim TEAM BONDI, a Rockstar tylko wydaje i im pomaga.

Osoby, którym się wydaje, że to będzie kolejne GTA, proszę nie skamlać po premierze, że "miało być GTA, a Rockstar dał d..."

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ch4zy_Ch4z
👍
Pretorianin
59
2011-03-15 15:32

Cholera, ruchy postaci sa przereaźliwie realistyczne. Mam nadzieję że może jednak zagości na PC:D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
victripius
Joker
94
2011-03-15 15:09

Fajny filmik. Czekam na grę z niecierpliwością :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2011-03-15 14:34

Łaaał.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
sparrow_93
Konsul
77
2011-03-15 14:26

Sam zastanawiam się nad kupnem i zależeć pewnie ono będzie od stopnia znajomości języka potrzebnego do komfortowej gry.
Zax1982 ---> To prędzej pytanie do Rockstara, bo wydaje mi się, że Cenega też tu za przeproszeniem gówno może :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
26
2011-03-10 21:41

Apokalipsis -> Bardzo dobre pytanie. Trzeba by je skierować do Cenegi w końcu to oni są dystrybutorem gier Rockstara. Przydałoby się jakieś wyjaśnienie niż tylko takie, że Rockstar nie pozwala "bo nie i już"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Franusss
Generał
135
2011-03-10 21:17

Trzeba będzie mieć wersję PL bo eng może być dziwnie :PP

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Apokalipsis
Senator
64
2011-03-10 17:44

Zax1982 --> W takim razie ciekawe co im tam przeszkadza (mówię o Rockstarze) ;o Ogromny minus ode mnie! Grę sobie odpuszczam.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kukiUN
Pretorianin
82
2011-03-10 15:55

Gdyby ta gra wyszła po polsku rozważyłbym na poważnie kupno PS3.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👎
Centurion
26
2011-03-10 15:43

Gra nie będzie miała polskiej wersji językowej. Podobno Rockstar zabrania lokalizowania swoich gier na inne języki niż EFIGS. Taką informację można przeczytać na profilu fb wydawcy gry czyli Cenegi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Pretorianin
107
2011-03-10 15:32

2:18 - Parkman z Heroes'ow ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
👍
Senator
65
2011-03-10 14:36

klimat wspaniały, czekam!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
15
2011-03-10 14:34

Weźcie zobaczcie na mimike twarzy ! Coś niesamowitego !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
77
2011-03-10 14:25

Od kiedy to na xboksie jest trójkąt, kwadrat, iks i kółko?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
leem230698
Lewacki Wojownik
129
2011-03-10 14:00

Pierwsza taka gierka, zapowiada się fantastycznie. Może być trochę skomplikowana.
Trzymam kciuki.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Centurion
25
2011-03-10 13:57

gra bedzie swietna
ale m@a88 powinnien byc wiekszy ruch
ale i tak wieze ze rockstar sprawi ze poraz kolejny opadnie mi szczeka

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Pretorianin
0
2011-03-10 12:30

No, ciekawie to wygląda. Pytanie tylko, czy będą możliwe do włączenia polskie napisy...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😉
Chorąży
14
2011-03-10 12:27

A na ulicach dalej pusto i cicho jak makiem zasiał... To w końcu LA czy jakieś przedmieścia Balitmore?!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl