Abyś mógł obejrzeć ten film, musimy zweryfikować twój wiek.

Wprowadź swoją datę urodzenia:

Dailymotion
Tvgry na Youtube

Assassin's Creed: Brotherhood zwiastun na premierę - wersja PL

7 588 wyświetleń

(2:11)

12 listopada 2010

Wideo z Assassin's Creed: Brotherhood od Ubisoft | Opublikowano 2010-11-12 15:47 w kategorii Trailery z gier | Czas trwania 2:11.

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Brotherhood

PC PlayStation Xbox
Data wydania: 16 listopada 2010
Assassin's Creed: Brotherhood - Encyklopedia Gier
8.5

GRYOnline

8.6

Gracze

8.8

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

trailer

12 czerwca 2026

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym
Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

trailer

9 grudnia 2021

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

J
Pretorianin
34
2010-11-16 15:58

popieram asasyna537, po becie wiele zmieniono, a był to tylko jeden tryb, zresztą pierwsza recka mówi sama za siebie;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
asasyn537
Pretorianin
42
2010-11-15 19:00

@MrGregorA -Mówisz na innych, że oceniają grę a sam mówisz, że multiplayer będzie marny żulu. O i tak ci już powiem.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
AvengerXXX
😉
Senator
112
2010-11-15 17:56

Byłbym bardziej zadowolony z obejrzenia tego filmiku gdyby premiera na PC nie była przesunięta ;/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
77
2010-11-15 17:27

Żal duszę ściska jak ludzie oceniają grę po obejrzeniu intra! Ile z Was grało w betę?
Nie wiem jak singleplayer, ale multi zapowiada się bardzo marnie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
29
2010-11-15 14:28

Będzie pięknie. Pochwała dla EA,że nie kazali nam tak długo czekać na kontynuacje. To był świetnie spędzony czas przy AC2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
17
2010-11-15 14:05

ZARYPISTY :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Konsul
40
2010-11-15 13:36

1:33 O_o

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
11
2010-11-14 14:53

Miałem poczekać na wersję PC, ale nie wytrzymam i kupię na Xboxa ;-)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😱
Pretorianin
31
2010-11-14 14:41

EPIC!!! Musze mieć tą gre!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Nerka
Generał
169
2010-11-14 14:06

Mega Epickie !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
asasyn537
Pretorianin
42
2010-11-14 13:10

Radanos---->Co ty chcesz od tej przepięknej gry? Assassin's Creed:Brotherhood ma bardzo duże szanse na zostanie grą roku. A co do trailera bardzo efektowny i epicki.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Pretorianin
34
2010-11-13 23:35

Radanos<-----

1. Zapewne widziałeś ten zwiastun gdyż był wpuszczony do sieci, a zdubbingowali go w celach promocyjnych
2. Gdyby zabił Rodriga, to jaką historię mielibyśmy w AC: B, w nadchodzącej produkcji jak wiesz ten typek odegra kluczową rolę, gdyż pogrąży Rzym(sam się dowiedz czy to prawda czy fikcja), a kilka misji z "odnawianiem" go będzie
3. Skoro wolisz jedynkę, bo jest bardziej "asasynowa", to proszę, ale kasy nie zarabia się na 4 rodzajach misji(bo tyle ich było w AC1) w ciągu kilkudziesiecio godzinnej rozgrywki
4. Cytując użytkownika leem230698: "Książeczka do historii z podstawówki się kłania co do Leonarda"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Pan Tur
Czempion_Kirkwall
34
2010-11-13 22:28

Heh... jakby Leo widział co się teraz dzieje w świecie wirtualnej rozrywki... popłakałby się! No, ale z drugiej strony będziemy mieli więcej frajdy. Jeszcze tylko kilka miechów i premiera PC (mam nadzieje, że bardziej doprocowana niż edycja na konsole), potem czekanie na obniżkę ceny i wreście kupno! Heh... ale co do filmiku to napewno nie odkrył wszystkich asów w rękawie!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
baso
Generał
61
2010-11-13 21:54

Mi się bardzo podoba ten trailer.
Jestem wielkim fanem AC już nie mogę sie doczekać kupie w premiere

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
3
2010-11-13 18:07

Nie mogę się doczekać.(:

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
leem230698
Lewacki Wojownik
129
2010-11-13 13:15

Radanos - Książeczka do historii z podstawówki się kłania co do Leonarda.
Gdyby każda gra była realistyczna to nie byłaby interesująca.
Co do trailera: Bardzo efektowny i ciekawy. Widać, że do fabuły się przyłożyli. Mnie najbardziej jednak podoba się broda - twarz Leonarda. Skonstruowana na podstawie figury woskowej.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Radanos
Szczęść Boże
116
2010-11-13 12:31

Movie --->
1. Tak? A ja słyszałem i widziałem trailer w pełni po polsku...
2. To tak się trzyma wydarzeń historycznych jak dupa gówna, za przeproszeniem.
3. Może i tak. Powiedzenie, że nienawidzę Ezio i "drugiej" części gry to stanowczo za mało, stąd mam zamiar czepiać się wszystkiego co z nimi związane.
4. Wątpię żeby Leonardo Da Vinci wynalazł czołg, spadochron czy karabin maszynowy (oczywiście przed wszystkimi wynalazkami trzeba by było dodać "prawie")

premium ---> Fakt ja wolę grę bardziej realistyczną (chociaż symulatorem Asasyna zdecydowanie bym tego nie nazwał ;) i z dobrą fabułą, niż coś a'la Modern Warfare 2, jakim zdecydowanie był Assassin's Creed 2. ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
85
2010-11-13 10:36

Movie, popieram cię, na browara bym cie zaprosił za to :D
Radanos, nie wiem jak bardzo pokochałeś AC 1, czy tam polubiłeś, ale AC 2 i B. to już nie 1100rok, czasy idą do przodu i mamy renesans w 1500roku czas idzie do przodu to i rozwój i technika. Ludzie także zmądrzeli i lepiej chronią ważne osobistości, obrazując: jeden Altair który wtopi się w tłum i tak nie sforsuje swoim ostrzem całego pałacu z z uzbrojonymi w broń palną gwardzistów i odzianych w ciężką zbroję, Ezio musi także w tych jego czasach się zmodernizować i wyjść na przeciw opponentom.
Czy te wszystkie wypas wynalazki mi się spodobają bardzo i czy przypadną mi do gustu to nie wiem, ale napewno jest to pewne urozmaicenie, podniesienie skali epickości fabuły, ja się już pogodziłem z tym że świat Asasynów do których zagląda Desmond się zmienia, i wątpię żebyśmy dostali kiedykolwiek taką produkcję jak pierwsza część która była najbliżej symulacji prawdziwego Asasyna, czyli liczą się tylko twoje umiejętności i twoje ostrze.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
😜
Pretorianin
34
2010-11-13 09:40

Radanos<---
1. Gra ma być spolonizowana kinowo
2. Ezio nie zabił Rodrigo, bo gra jest na kanwie wydarzeń historycznych, a on zginął w 1503r.
3. Co do przykładów 1-4, to czepiasz się
4. Jeśli chodzi o wynalazki Leonarda, to on naprawdę zrobił projekty tych maszyn, uniwersum się rozwija, a to zawsze jakieś urozmaicenie rozgrywki

wniosek z tego taki, że nie znasz się

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Radanos
Szczęść Boże
116
2010-11-13 00:41

Wog'le słaby ten trailer, nie wiem czym tu się zachwycać.
Przykład 1. (0.12 - 0.14) Ezio nie może zdecydować się w którą stronę uciec przed kula? Debilizm.
Przykład 2. (1.50 - 1.56) Aktor podkładający głos synowi Papieża jest, łagodnie mówiąc, słaby.
Przykład 3. Za dużo tu wybuchów nie pasujących do realiów Asasynów (ale o tym później)
Przykład 4. Muzyka. Jak wyżej nie pasuje do Asasynów.

No to teraz odnośnie samej gry - dlaczego, do jasnej cholery, ten debil Ezio nie zabił Rodrigo w końcówce "drugiej" części, kiedy w "trzeciej" papież będzie robił to samo? Wychodzi na to, że generalnie fabuła się powtórzy, no bo przecież ojciec nie będzie bezczynnie patrzał co robi syn. Jasne, że będzie mu pomagał czy coś koło tego.
Poza tym ponadczasowe "wynalazki" Leonardo już mnie z leksza denerwowały w AC2, to co będzie kiedy zobaczę wszystko z AC: BH? Przecież wynalazki w tym drugim mają być silniejsze i lepsze (nie wiem czy "lepsze" jest adekwatne, ale niech już będzie). W "trójce" możemy spodziewać się prawdziwych samolotów, promów kosmicznych itp. Oczywiście w "dwójce" musiał być jakiś balans to na koniec gry ludzie z Abstergo zamiast przyjść z prawdziwą bronią, taką co strzela, wzięli ze sobą jakieś zwykłe pałki metalowe.

Teraz będę to wklejał pod każdym niusem związanym z AC.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Radanos
Szczęść Boże
116
2010-11-13 00:10

Matekso ---> Jesteś dzieckiem Harry'ego M?

Dlaczego, do licha, on nie jest w pełni po polsku? Przecież gra ma być w pełni spolonizowana!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Apokalipsis
👍
Senator
64
2010-11-12 20:59

BO ma problemy z wydajnością na PC, więc nie wiem czy mi wejdzie :/ A tu widzę świetny filmik z nowego AC. Kupię na pewno, i to chyba nawet edycje kolekcjonerską :) MP bardzo mi się podoba, więc nie ma co :D A na singlu nie zawiodę się, to jest pewne.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Matekso
Generał
96
2010-11-12 19:27

AC nie jest już tak popularny komercyjnie choć zdołał wyrobić silną markę, i ma swoich masowych odbiorców, to zostanie dobrze sprzedany polotu grze nie brakuje choć nie bawi nas to by ciągle ten sam tytuł trafiał do nas w nasze ręce

napiszcie potem w recenzji jak z inteligencją żołnierzy umią w końcu pływać i czy poziom trudności podnieśli

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
👍
Centurion
28
2010-11-12 17:44

wypas gierka co prawda juz przestalem grac ale to napewno przede z przekrowinymi oczami az jestem ciekaw co bedzie sie dzialo w trojce to chyba bedzie jakis kosmos jezleli bh prezentuje taki poziom

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legionista
15
2010-11-12 16:49

Obejrzałem chyba już ze 20 razy i wciąż nie mogę nacieszyć oczu:D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
zdichuu
Generał
50
2010-11-12 16:11

wiek ktoś czy w edycji KODEKS będzie taki soundtrack w którym właśnie będzie taka muzyka jak z tego intra?? bo kocham taką muzykę!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
85
2010-11-12 15:55

Dobra obejrzałem, jeżeli ktoś na bieżąco śledzi i czyta newsy to spoilerów nie ma, ale zgadzam się z komentarzem wyżej: TO JEST KURWA WSPANIAŁE ! Tak dobrego intro nie było !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Zingus123
Antyterrorysta
24
2010-11-12 14:48

to jest kurwa wspaniałe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
85
2010-11-12 14:00

Przepraszam panów, czy są spoilery ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BloodPrince
Senator
192
2010-11-12 13:25

Myślałem że Ubi będzie odcinał kupony od swojego hitu, ale jednak źle ich oceniłem. To będzie gra roku

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2010-11-12 13:08

Up- nie zajebiście tylko hiper extra mocarnie zajebiście xD.Grałem w AC:Bh na komórce xD. Kozacka gra!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Gaweł1
Pretorianin
66
2010-11-12 13:07

miałem nie kupować, ale chyba jednak kupię;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legionista
15
2010-11-12 12:59

Nowy Assassin's Creed zapowiada się zajebiście.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl