Football Manager 2014 - poradnik do gry

W poradniku do gry Football Manager 2014 znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do skutecznego zarządzania klubem. Poradnik zawiera m.in. liczne szczegółowe porady oraz informacje na temat taktyk, treningów czy transferów.

26 listopada 2013Autor solucji: Norek (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Poradnik do gry Football Manager 2014 to szczegółowe kompendium wiedzy o głównych oraz pomniejszych aspektach rozgrywki - Football Manager 2014 - poradnik do gry

Poradnik do gry Football Manager 2014 to szczegółowe kompendium wiedzy o głównych oraz pomniejszych aspektach rozgrywki. Znajdują się tu zarówno porady ogólne, jak i szczegółowe, które są przeznaczone dla graczy początkujących oraz tych bardziej zaznajomionych z mechaniką rozgrywki. Szczególny nacisk poradnika został położony na opracowanie zaawansowanych taktyk, odpowiednie dobranie treningu, czy szczegółowe omówienie mechanizmu meczowego. W kolejnych rozdziałach zostały również przedstawione negocjacje transferowe, czy przykładowe talenty. Całości dopełniają szczegółowo opisane wyzwania oraz podane przydatne skróty klawiaturowe.

Poradnik do gry Football Manager 2014 zawiera:

  • dokładny opis mechaniki i elementów gry;
  • porady dla początkujących i zaawansowanych graczy;
  • opis ustawień taktycznych;
  • szczegółowe porady meczowe i treningowe;
  • dokładnie opisane działanie transferów;
  • polecane młode talenty;
  • opis wyzwań;
  • listę przydatnych skrótów klawiaturowych.

Football Manager 2014 to sportowa strategia pozwalająca na sprawdzenie swoich sił w roli menadżera drużyny piłkarskiej. Grę opracowało studio Sports Interactive, czyli ten sam zespół, który odpowiadał za poprzednie odsłony cyklu.

Produkcja umożliwia zarządzanie każdym aspektem klubu piłkarskiego. Gracz musi zajmować się organizowaniem treningów, transferami zawodników oraz utrzymywaniem dobrych stosunków z fanami i prasą. Kluczową rolę odgrywa również dobieranie składów na mecze oraz tworzenie planów taktycznych, które umożliwią odniesienie zwycięstwa.

Norbert "Norek" Jędrychowski (www.gry-online.pl)

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem Football Manager 2014 - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 26 listopada 2013.

SoccerStar

SoccerStar

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Fifa 17 - PC - 154,90 zł

kup w sklepie

PC 154,90 zł

Project CARS NPG - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

WRC 6 - PC - 148,90 zł

kup w sklepie

PC 148,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
22.11.2013 19:47
Oseth
82
Wild animal

Podobno nawet Jurek Engel gra w "managerka". Od lat jedna z tych gier, które się nigdy nie nudzą i zawsze podczas oglądania meczów w tv gdzieś tam sobie w tle pykam sezonik :)