Majesty 2: Mroczne Królestwo [PC]

Majesty 2: Monster Kingdom. Trzeci dodatek do strategii Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim. Wcielamy się w obalonego władcę, który próbuje odzyskać tron z pomocą dawnych wrogów, czyli przeróżnej maści potworów. Rozszerzenie oferuje długą na dziesięć misji kampanię oraz nową grywalną rasę do trybu multiplayer w postaci cyklopów.
To jest dodatek do gry Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy.

wersja językowa:
polska i angielska

Majesty 2: Mroczne Królestwo data premiery gry na PC:

11 stycznia 2011 ( światowa data premiery )

18 lutego 2011 ( data wydania w Polsce )

11 stycznia 2011 ( premiera w USA )

gry podobne do Majesty 2: Monster Kingdom:

Age of Empires III
Anno 1404
The Settlers 7: Droga do Królestwa

Strategiczne

Uwaga: Dodatek wydany w Polsce w ramach Majesty 2: Zestaw dodatków.

Majesty 2: Mroczne Królestwo to trzecie, ostatnie już rozszerzenie do gry strategicznej Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy. Rozbudowuje ono produkcję o nową kampanię dla pojedynczego gracza, a także umożliwia przejęcie kontroli nad nową rasą w rozgrywce sieciowej.

W Mrocznym Królestwie poznajemy dalsze losy Ardanii – krainy mlekiem i miodem płynącej, która tym razem ucierpiała na wskutek zdradzieckiego ataku na króla. Twórcy przedstawili całą sytuację w ramach nowej kampanii Wygnańcy wiary, podzielonej na dziesięć rozbudowanych misji. W ich trakcie jako obalony władca podejmujemy próbę odzyskania tronu. Pomagają nam w tym dawni wrogowie, czyli potwory należące do ras znanych wszystkim miłośnikom fantasy – bez ich pomocy odzyskanie tronu nie będzie możliwe i królestwo niechybnie upadnie.

Zatem w Majesty 2: Mroczne Królestwo gracz przejmuje nad kontrolę nad wszelakiego rodzaju bestiami, trenuje je, a także wyposaża w niezbędny sprzęt. Wśród nowych kreatur, dołączających do standardowego bestiariusza dla Majesty 2, znalazły się m.in. wilkołaki, a także gobliny wyposażone we włócznie. Do naszej dyspozycji oddany został szereg nowych budynków o odpowiednich właściwościach, a także niedostępni wcześniej bohaterowie.

Twórcy pokusili się również o rozbudowę trybu wieloosobowego – a konkretnie udostępnienie nowej grywalnej rasy, cyklopów. Jest to potężny, aczkolwiek powolny przeciwnik.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  
Oczekiwania czytelników: 7.7 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 6800 GTX lub lepsza), Windows 2000/XP/Vista

zwiastun na premierę

zwiastun na premierę [1:32]

komentarze czytelników


PROKIKI  2010-12-08 - 14:44

Wow! Ciekawy dodatek, dla odmiany.

ConRed  2010-12-12 - 12:12

Przeszedłem grę, gra nawet siekawa, wszystkie rodzaje jednostek z podstawki mają swój odpowiednik w potworach(minotaury zamiast barbarzyncow,Licz zamiast maga) natomiast większość poziomów ma poziom Expert co daje kilka godzin gry na każdą misję których jest bodajże z 8-10

Mark (razer)  2011-05-13 - 08:54

Witam, I proszę o pomoc jak przejść 3 misje ta z minotaurami prubowalem już wszystkiego ale rozp. mnie w drobny mak. zwały magow lekarzy i woja + 1 smok jeszcze te ich wieże normalnie nie do przejścia!!

Mark (razer)  2011-05-16 - 08:59

Uffff.... Udało się pomogło mi to: http:// [ link zabroniony przez regulamin forum ] /poradniki/majesty-2-monster-kingdom,1,4214847,artykul.html ...