Wiadomość gry na świecie 5 grudnia 2012, 09:35

autor: Sarge

Gra MMO War Z weszła w fazę beta z nowościami w rozgrywce

Zdobywająca coraz większą popularność gra War Z weszła w fazę beta, oferując większą mapę i kilka nowości wprowadzonych do systemu rozgrywki. Dotychczas gracze testowali produkcję studia Hammerpoint Interactive w wersji alfa.

Studio Hammerpoint Interactive ogłosiło, że gra MMO War Z wyszła z fazy alfa i obecnie posiada status bety. W związku z tym twórcy wprowadzili kilka nowości do rozgrywki, które mogą być testowane przez osoby ze złożonymi pre-orderami.

War Z w wersji beta oferuje powiększoną mapę Colorado, nowe grywalne postacie, chat klanowy, wsparcie dla tagów oraz więcej przedmiotów do nabycia w sklepie. Poza tym postarano się o usunięcie wykrytych błędów. Twórcy proszą jednocześnie, aby osoby sprawdzające betę w dalszym ciągu dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat gry, co pozwoli ją odpowiednio usprawnić.

War Z - Gra MMO War Z weszła w fazę beta z nowościami w rozgrywce - wiadomość - 2012-12-05
War Z

Jeśli chcecie zapewnić sobie udział w beta testach, wystarczy że zamówicie War Z przedpremierowo w jednej z trzech dostępnych edycji. Najtańsza z nich jest dostępna za 15 dolarów (ok. 47 złotych) i została wzbogacona o trzy 24-godzinne wersje trial dla znajomych. Kolejne dwie edycje kosztują 25 dolarów (ok. 79 złotych) oraz 50 dolarów (ok. 158 złotych) – ich nabywcy otrzymują dodatkowo wirtualną walutę o wartości odpowiednio 15 i 50 dolarów. Wszelkie szczegóły i możliwość zamówienia poszczególnych edycji znajdziecie pod tym adresem.

War Z to debiutancki projekt studia Hammerpoint Interactive, będący grą MMO z elementami survival horroru. Tytuł jest wyraźnie inspirowany modyfikacją Day Z do gry ArmA II, oferując podobny klimat i duży nacisk na motyw przetrwania przed inwazją zombiaków. Gra ukaże się tylko na PC. Jej nabycie będzie wiązało się z jednorazową płatnością bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu, ale z opcjonalnymi mikropłatnościami.

War Z – trailer PvP

War Z – trailer PvP [4:18]

Obszerny materiał wideo z nadchodzącej gry MMO z zombie w roli głównej – War Z. Film przedstawia walkę w pełnym mroku w trybie PvP i prezentuje zastosowania poszczególnych broni i przedmiotów.

Zagraj w najlepsze gry!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
05.12.2012 14:26
Kukula
42
Pretorianin

Wg mnie ta gra nie ma tego samego klimatu co DayZ.
Widać że robiona jest na szybko.

05.12.2012 15:22
odpowiedz
dj_sasek
71
Freelancer

Grałem w tą żałosną alphę i muszę powiedzieć, że mimo iż pokładałem nadzieje w tym tytule jako dobrego konkurenta DayZ to się zawiodłem. Tam dosłownie wszystko było niedopracowane. Taa wiem, że to była alpha ale obecnie w fazie beta, nie ma żadnych poważnych zmian. Grę powinni zacząć robić od nowa, bo za dużo poprawiania tam jest.

05.12.2012 17:44
odpowiedz
Kazioo
86
Senator

Kilka miesięcy temu na jednej z konferencji wspomniano, że pierwsza wersja samodzielnego DayZ nie będzie nazywać się alpha czy beta tylko bardziej oryginalnie, "Foundation" (czyli "fundament" pod dalszy rozwój gry).

Niedawno autorzy The War Z ogłosili, że ich pierwsza wersja "pełna" będzie się nazywać... tam da daaaam: Foundation release.
Gdy wcześniej perfidnie przepisywali na własną listę po kolei pomysły prezentowane na "to-do list" z DayZ ciężko im było zarzucić cokolwiek, bo to tylko lista z pomysłami. Teraz jak widać przestali się patyczkować.
Mam dla nich pomysł na DLC: "War Z: Day 2".

06.12.2012 21:55
odpowiedz
Berkel
29
Chorąży

Spoko hepsterzy z DayZ wyrzekliście się? Gra jest dobra, nie jest dopracowania ponieważ jest to dopiero wersja próbna więc się nie dziwić, że jest tyle błędów. Gra wychodzi 21 stycznia , jeszcze nie wiadomo czy nie przenoszą wiec zamknięcie japę i gra w swoje DayZ, gra jest spoko czekam tez na DayZ Standalone i myślę ze będę się bawił dobrze w DayZ i WarZ :)

06.12.2012 22:00
odpowiedz
Berkel
29
Chorąży

Dodam, że ja ufam ze z tej gry wyjdzie coś dobrego. Na pewno będę grał tez w DayZ chociaż ze bardziej z kumplami gram w WarZ i nie chcą kupić DayZ bo mówią ze to będzie to samo, ale może się jeszcze namówi;p. Przestańcie hejtowac i dajcie grze szanse... Będziecie hejtowac ze kopiują DayZ, nawet co z tego ze może być plagiat, skoro i tak w tej grze nie będzie tego samego... Przestańcie i grajcie w swoje DayZ i olejcie produkcje która was nie obchodzi i wam się nie podoba tyle mam do powodzenia :)