Wiadomość gramynawynos.pl 15 lutego 2017, 15:14

autor: Adrian Werner

Pokemon GO dostanie lada dzień 80 nowych stworków

Studio Niantic poinformowało, że w tym tygodniu ukaże się duża aktualizacja do mobilnego Pokemon GO. Patch wprowadzi do gry m.in. 80 nowych typów stworków oraz dodatkowe opcje ewolucji i łapania. Rozszerzone zostaną także listy przedmiotów, jagód, awatarów oraz ubrań.

Jednym z największych problemów mobilnego Pokemon GO jest wolne tempo rozwijania gry. Wydane do tej pory aktualizacje miały raczej charakter kosmetyczny, ale w tym tygodniu wreszcie ulegnie to zmianie. Studio Niantic zapowiedziało, że lada chwila wypuści wielkiego patcha, który mocno rozszerzy zawartość produkcji.

Pokemon GO Świat Pokemon GO rozszerzył się

Pokemon GO Świat Pokemon GO rozszerzył się [0:39]

Pokemon GO, ubiegłoroczny mobilny fenomen, wkrótce doczeka się wielkiej aktualizacji. Gracze dostaną m.in. 80 nowych pokemonów do łapania.

ZAWARTOŚĆ PATCHA:
  1. 80 nowych pokemonów,
  2. rozszerzone opcje ewolucji i łapania stworków,
  3. dodatkowe typy jagód,
  4. nowe awatary i ubrania.

Łatka wprowadzi do gry osiemdziesiąt nowych pokemonów. Wszystkie one będą pochodziły z tzw. drugiej generacji, oryginalnie wywodzącej się z regionu Johto. Stworki te zadebiutowały w 1999 roku, wraz z wydaniem Pokémon Gold i Pokémon Silver na konsolę Game Boy Color. Będziemy mogli złapać tak znane okazy jak Chikorita, Cyndaquil czy Totodile, a wszystkie potworki dostępne będą także w wariantach o odmiennych płciach.

Ponadto rozszerzone zostaną opcje rozwoju podopiecznych. Niektóre pokemony z pierwszej generacji będą mogły ewoluować dalej, do form zamieszkujących region Johto. Potrzebne do tego przedmioty znajdziemy w PokeStopach.

Pokemon GO dostanie lada dzień 80 nowych stworków - ilustracja #2

Pojawią się również nowe techniki łapania pokemonów, wymagane do schwytania niektórych stworków. Do tego dojdą ulepszenia interfejsu, dzięki którym możliwy będzie wybór pokeballa oraz jagód bezpośrednio z ekranu łapania.

Patch doda także dwa typy jagód znanych jako Nanab Berries oraz Pinap Berries. Pierwsze z nich spowolnią ruchy pokemona, który je zje, a drugie podwoją liczbę cukierków, jakie dostaniemy za kolejny trafiony rzut. Pojawią się również nowe awatary i dodatkowe elementy garderoby, pozwalające samodzielnie ustalić praktycznie każdy element ubioru postaci.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Pokemon GO - kompendium wiedzy
Pokemon GO dostanie lada dzień 80 nowych stworków - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.02.2017 15:31
bogi1
117
The Best in the World

Polecam Pokemon Duel. Do GO nie wrócę przynajmniej do wydania 4 generacji pokemonów.

Fajnie, że dodają pokemony z Johto. Trochę im to zajęło.

15.02.2017 19:26
odpowiedz
xsas
116
SG-1

Dla mnie taki ruch jest dość zrozumiały. Powoli będzie się ocieplać i łatwiej będzie nakłonić ludzi, by wyściubili nos z domu w poszukiwaniu stworków - być może znowu powróci boom na zbieranie pokemonów.

16.02.2017 08:50
odpowiedz
cycu2003
153
Legend

Dla mnie spoko. Włączę od czasu do czasu a druga generacja jeszcze nie byla taka zła

17.02.2017 00:36
odpowiedz
gnoll
99
Simple Man

Przed paroma minutami wystartowała druga generacja. Standardowo lagi że nie idzie grać :)

17.02.2017 01:13
odpowiedz
Sebatrox
20
Meganium

Najważniejsze, że jest mój ulubiony Pok Meganium <3

17.02.2017 17:13
odpowiedz
gnoll
99
Simple Man

Z tego co widzę to znów grupki ludzi łazi po parku z telefonami w łapie :) Dodatkowo dodali parę nowych rzeczy, załatali sporo bugów, gra się znów przyjemnie.

Szkoda że na razie tylko 70 pokemonów, już mam uzbierane 25 :/

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze