Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wakacyjny konkurs z Red Faction: Armageddon


Nie było to łatwe, lecz udało nam się wyłonić zwycięzcę spośród wszystkich ciekawych prac, które zgromadziliście w forumowym wątku poświęconemu konkursowi. By obejrzeć wszystkie prace należy udać się TUTAJ .

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma od nas monitor Acer GN245HQ, a wyróżnione prace po egzemplarzu gry Red Faction: Armageddon na platformę PC.


Oto zwycięzcy konkursu:


I miejsce - Panchito link do pracy


Wyróżnienia:

- BERRY link do pracy

- Sanchez link do pracy

- zraiwkiller link do pracy

- xtynekk link do pracy

- Bucek94 link do pracy


Gratulujemy wygranym i dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w konkursie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS
nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

2. Tematem konkursu jest pytanie: Co byś stworzył mając do dyspozycji nanokuźnię? Konkurs polega na wykonaniu przestrzennego projektu (rzeźba, figurka z plasteliny, model papierowy, itp.) przedstawiającego broń, pojazd, czy budynek w klimacie Science-Fiction. Uczestnicy robią zdjęcie swojej pracy razem z karteczką ze swoją ksywką i wstawiają je w komentarzach do strony konkursowej. Komentarze można zamieszać na internetowym forum dyskusyjnym Organizatora w specjalnie stworzonym przez Organizatora wątku, który można znaleźć pod adresem http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=11454477

3. Prace powinny zostać przygotowane w oparciu o wytyczne podane przez Organizatora na stronie http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=48.

4. W nadesłanych pracach nie można używać nawiązań do najintymniejszych części ciała, alkoholu i narkotyków, a ponadto przekleństw i słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Niedopuszczalne jest także umieszczanie tych słów w wersji ocenzurowanej. Nie spełnienie tego wymogu oznacza automatyczną dyskwalifikację nadesłanej pracy.

5. Do umieszczenia pracy na forum, niezbędna jest rejestracja na stronach internetowych Organizatora. Darmowy profil w serwisie GRY-OnLine można założyć na stronie: http://www.gry-online.pl/rejestracja.asp

6. Swoje prace można umieszczać w komentarzach do strony internetowej w dniach od 14.07.2011 do 31.07.2011 roku włącznie. Prace zgłoszone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

7. Zgłaszający pracę do konkursu oświadcza, że jest właścicielem praw autorskich do przygotowanej pracy, oraz wyraża zgodę na jej wykorzystanie w całości lub fragmentach przez Organizatora.

8. Jeden użytkownik może zgłosić maksymalnie jedną pracę. W momencie, gdy jeden użytkownik zgłasza więcej niż jedną pracę, brana pod uwagę jest tylko ta, która została nadesłana jako pierwsza.

9. Wzięcie udziału w konkursie oznacza wyrażenie zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych Użytkownika, w rozumieniu „Ustawy o ochronie danych osobowych” oraz „Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną”, przez GRY-OnLine S.A. w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem konkursu oraz w celach marketingowych i reklamowych Organizatora, ich udostępnianie przez GRY-OnLine S.A. osobom trzecim oraz ich przetwarzanie przez takie osoby trzecie w celach marketingowych/reklamowych dotyczących prowadzonej przez te osoby trzecie działalności, świadczenia usług marketingowych/reklamowych przez te osoby, oraz zgodę na publikację tych danych, w szczególności na stronach internetowych serwisu „GRY-OnLine”, w wypadku gdy Użytkownik zostanie zwycięzcą lub jednym ze zwycięzców. Dane te będą wykorzystane przez „GRY-OnLine” S.A. tylko i wyłącznie w tych celach.

10. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy GRY-OnLine S.A., firm-sponsorów konkursu, oraz członkowie ich rodzin.

11. GRY-OnLine S.A. zastrzega sobie prawo przerwania konkursu lub zmian w regulaminie w każdym momencie bez podania przyczyny.

Nagrody i przekazanie nagród

12. Sponsorem nagród są firmy Acer i CD Projekt.

13. Wśród wszystkich zgłoszonych prac spełniających wymogi regulaminu, jury wskazane przez Organizatora wyłoni jedną najlepszą pracę i wyróżni 5 innych, decyzja jest ostateczna i nieodwołalna.

14. Nagrodami w konkursie są:

- monitor Acer GN245HQ;

- 5 egzemplarzy gry Red Faction Armageddon na platformę PC;

15. Ogłoszenie wyników nastąpi 03.08.2011r.

16. Nagrody nie podlegają zamianie na ekwiwalent pieniężny.

17. Podatek od nagród odprowadza Organizator.

18. W celu prawidłowego przebiegu konkursu, nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora po 04.08.2011r., jeżeli do tego czasu Organizator nie stwierdzi naruszenia regulaminu, a w szczególności punktu 4, nagroda zostanie przesłana na adres podany w profilu w serwisie GRY-OnLine.

19. W przypadku naruszenia regulaminu, a w szczególności punktu 4, jury wskazane przez Organizatora w terminie do 7 dni od wykrycia naruszenia, wybierze nowego zwycięzcę.

Najnowsze zakończone promocje

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Gwint: Wiedźmińska gra karciana - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warcraft: Legion dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warcraft: Legion

Rozdajemy klucze do bety The Crew: Wild Run na PC dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety The Crew: Wild Run na PC

Rozdajemy klucze do bety Starcraft II: Legacy of the Void dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Starcraft II: Legacy of the Void

Rozdajemy klucze do bety Rainbow Six: Siege na wybraną platformę dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Rainbow Six: Siege na wybraną platformę

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII

Pełna wersja Spec Ops: The Line dla użytkowników Abonamentu Premium z opcją VIP

15 zł zniżki na preorder Fallout 4 na PC

50% zniżki na This War of Mine w Games Republic

20x pełna wersja This War of Mine dla posiadaczy Abonamentów Premium z Opcją VIP

Rozdajemy walutę do gry The Witcher Battle Arena - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy walutę do gry The Witcher Battle Arena

Komentarze Czytelników (318)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.08.2011 10:33
odpowiedz
Darkowski93m
106
Generał

Hmm, no proszę.... Kto by się takich wyników spodziewał bo ja na pewno nie. Moi faworyci nawet wyróżnień nie dostali.... Kamil66s, Ostry_88, kkk17, pyrcuch08 :/ Po raz n-ty łamią sobie głowę próbując zrozumieć gusta szanownych redaktorów, jak zwykle bezskutecznie...
Mimo wszystko gratuluję zwycięzcom :)

03.08.2011 11:02
👎
odpowiedz
kamil66s
11
Legionista

Śmiech na sali .... ja dziękuje jak pojazdy i bronie przyszłości mają tak wyglądać ....

03.08.2011 11:04
😊
odpowiedz
ksips
131
Legend

Gratuluję zwycięzcom ;)

03.08.2011 11:05
👍
odpowiedz
Sanchez
3
Junior

Witam,
Dziękuję redakcji za wyróżnienie i chciałem pogratulować innym zwycięzcą :) Jak widać czasem kiedy włoży się w coś czas i pracę to zostanie przez niektórych doceniona :) Jeszcze raz dzięki i gratuluję pozostałym !

Ps: majkiel1990, ostry_88 kawał dobrej roboty :) Wasze prace też były świetne, Szacunek z mojej strony !

03.08.2011 11:20
odpowiedz
Darkowski93m
106
Generał

Sanchez ---- Twoja praca była rzeczywiście świetna i zasługiwała na nagrodę, ale nie zgodzę się z tobą, że każda ciężka praca w którą włożyliśmy czas zostanie doceniona.... Jest wręcz przeciwnie, rzadko kiedy ktoś nasz wysiłek docenia :/ No ale cóż, życie :) Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz szanowne redaktorzyny zadziwiły mnie :P Po co w ogóle brać w tym udział ?
kamil66s ----- Wiem, że masz to gdzieś co myślę, ale dla mnie to ty powinieneś wygrać :)
Pozdrawiam zwycięzców i szanowne, wspaniałomyślne (jak zwykle ... ) jury :D:D

03.08.2011 11:25
odpowiedz
Panchito
2
Junior

Wow! nie wierze:) Dziękuję!
Gratuluje pozostałym zwycięzcom, współczuje tym którym się nie udało:)
Konkurs był super, mnóstwo fajnej zabawy, tysiące pomysłów i wiele genialnych prac:D
Pozdrawiam!

03.08.2011 11:27
😱
odpowiedz
zanonimizowany752397
3
Legionista

Niespodziewałem się takich wyników, gratuluje zwycięzcą, a więc nie trzeba mieć jako takiego talentu lecz odrobinę pomysłu i cierpliwości żeby zaspokoić zawsze tajemniczych w swych gustach jurorów, nagrody w zupełności trafnie rozdane :], kamil66s - troche za wysokie ambicje ...

03.08.2011 11:28
😊
odpowiedz
Sanchez
3
Junior

Darkowski93m-- no i dzisiaj mogę się z Tobą zgodzić :P Bo rzeczywiście były też prace w które było włożone sporo chęci, pracy i czasu. Przypuszczam że gdyby było więcej nagród to te prace też zostały by wyróżnione. A co do doceniania wysiłku włożonego w pracę to każdy z doświadczeń życiowych wie że nie zawsze jest się ocenionym prawidłowo, tym bardziej cieszę się że mój projekt został doceniony (taka odskocznia od "real life" ;P )
Pozdrawiam

03.08.2011 12:58
odpowiedz
kkk17
30
Chorąży

No cóż znów okazało się, że nie wygrywają najlepsze prace. Moi faworyci nawet bez wyróżnienia, ale trudno... Gratuluję zwycięzcom

03.08.2011 13:27
odpowiedz
HETRIX22
127
PLEBS

Moim zdaniem również zwycięscy dość trafieni, ale zdziwiło mnie że ten koleś z drewnem nawet nie dostał wyróżnienia :o.

03.08.2011 15:05
👎
odpowiedz
ostry_88
3
Legionista

Dramat, a zarazem śmiech na sali... Jury do wy miany! Nie było wyznaczonych kryterii do oceny, myślałem że będzie brany pod uwagę talent artystyczny, jakoś wykonanej pracy, no i wiadomo kreatywność. Dla mnie przyklejenie 2 wentylatorów do płyty głównej czy h.. wie czego tam to nie jest talent. Albo obklejenie też jakiegoś gówna plasteliną... Ci co zasługiwali co najmniej na wyróżnienie--> info dla was, nie będę pisać kto bo wiecie sami kto tu zasługiwał na wyróżnienie. Wiecie jak nas potraktowali? To tak jak by Michała Anioła za jego prace zmieszano z błotem i wywalenie na bruk, a docenienie prymitywnego człowieka za naostrzenie patyka... Konkurs mógł nosić nazwę zrób z gówna byle co a wygrasz monitor, z dopiskiem (świetne prace nie będą brały udziału w konkursie)

03.08.2011 15:11
odpowiedz
ksips
131
Legend

Oj, ale cie musi boleć to, że będziesz teraz jakoś musiał zagospodarować wolne miejsce, które sobie przygotowałeś pod monitor. Oj, oj.

Megalomania to zła cecha, kluczem jest pokora i przyjmowanie takich sytuacji na klatę - to co teraz robisz to straszna dziecinada :D

03.08.2011 15:19
👎
odpowiedz
ostry_88
3
Legionista

To nie jest dziecinada tylko brak docenienia czyjegoś talentu, i nie mów mi o przyjmowaniu pewnych rzeczy na klate. Mogę się przekonać że miałem więcej w życiu trudnych chwil, momentów i sytuacji takich ja te do których trzeba było użyć tak zwanej klaty niż Ty, specu od niczego

03.08.2011 15:19
odpowiedz
ksips
131
Legend

:*

"Talent" (a raczej jego efekty) jest rzeczą subiektywną - i oceniany jest na podstawie "widzi-mi-się" jury, na co się oczywiście zgadzasz w momencie wejścia w konkurs.

03.08.2011 15:39
odpowiedz
leem230698
91
Maxthony Maxtano

ostry - o kurna, ale bulwers :D

03.08.2011 16:00
odpowiedz
Curado
8
Legionista

-gdybyś zrobił coś takiego jak ostry_88 , micku136 czy kamil66s lub ktokolwiek inny kto włożył dużo wysiłku w swoją pracę i nie dostał nawet wyróżnienia to też byłbyś ''zbulwersowany'' a poza tym to lekko lipny dobór zwycięzców a przynajmniej według mnie bo były o wiele lepsze prace.

03.08.2011 16:07
odpowiedz
leem230698
91
Maxthony Maxtano

Curado - nie mówię, że ich prace są słabe. Są dobre, ale zauważ, że gdyby każdy miał takie spojrzenie na świat to nie było by "przegranej" i tym samym masy uczuć temu towarzyszących. Jury miało ciężkie zdanie. Wybrać coś z około 200 różnych prac? Łatwizna, nie?

03.08.2011 16:13
📄
odpowiedz
kamil66s
11
Legionista

Chciał bym wiedzieć czym kierowało się jury wybierając zwycięzcę?
zastanówmy się - kreatywnością chyba raczej nie bo wsiąść pare strych części i złożyć je w coś co przypomina statek to żadna trudność nawet nie trzeba sie trudzić i robić tych części.
pomysłowością-co w tym takiego pomysłowego no może fakt że zostały użyte cześć komputerowe
Wyglądem- na pewno nie u mnie takie coś samo sie robi jak wyrzucę parę płytek i kabli do kosza.
Trudem włożonym w wykonanie tej pracy ?Panchito przyznaj się ile to robiłeś?? 15 minut ??

Pozdrawiam szanowne jury.

03.08.2011 16:24
👎
odpowiedz
ostry_88
3
Legionista

Co Ty pedał jesteś czy co? Że tu buziaki wysyłasz? Nie masz kobiety a brak Ci czułości? To ręka i jazda a nie podrywasz użytkowników na forum. Mnie szczerze rozbawiła ta cała sytuacja, bo taki monitor to ja mogę sobie sam kupić z zarobionych takich właśnie prac jak tutaj przedstawiłem. Znajomi mi ciągle powtarzają że mam talent i robię świetne prace, no ale nie o to tutaj chodziło. Tak jak już wcześniej mówiłem konkurs powinien nosić nazwę zrób z gówna byle co. Jak podałem link znajomym do wyłonionych w konkursie użytkowników i ich "prac" to wszyscy zrobili najpierw tak :O a potem tak <lol2>. Żarówka i 6 drucików (czas pracy, nie wiem ja bym to w 10 minut zrobił, nawet nie) a prace użytkowników takich jak >> majkiel1990 >> kamil66s >> pyrcuch08 >> czy też moja, gdzie włożyliśmy wiele czasu i wysiłku aby nasze prace wyglądały tak jak wyglądają... I gdzie my jesteśmy? Nawet nas nie wyróżniono... Do użytkowników powyżej... Myślę że nasza reakcja była podobna, gdy weszliśmy na stronkę z wynikami: Co k...a ?! :O... Chyba nie trzeba więcej tłumaczyć...

03.08.2011 16:31
👎
odpowiedz
ostry_88
3
Legionista

Dziwie się że konkursu nie wygrał MIły20... Świetna praca, idealnie pod kryteria śmiesznego jury...

03.08.2011 19:59
👎
odpowiedz
pyrcuch08
7
Legionista

Ostry_88 - Myślę że nasza reakcja była podobna, gdy weszliśmy na stronkę z wynikami: Co k...a ?!
Dokładnie to samo pomyślałem. Co do reszty tekstu też się zgadzam.

A może nasze szanowne jury odniesie się do tej całej sprawy i odpowie nam czym kierowało się wybierając zwycięzcę??

03.08.2011 20:28
odpowiedz
Darkowski93m
106
Generał

Wszyscy zbulwersowani, napiszę jedno. Jestem z wami :)
Nie pierwszy raz gusta redaktorzyn z GOL-a mnie zaskoczyły totalnie. Jak widzę nie jestem sam... Pamiętam taki plebiscyt na najlepszą laskę w grach komputerowych z 2009 roku. Wiecie kogo tam nominowały radaktorzyny szanowne ? Alme !! Tak, tak, tę wiedźmę z FEAR, która w wolnych chwilach rozpruwała ludziom flaki i straszyła na każdym kroku...
Rany, ciężko mi opisać słowami jak bardzo chciałbym aby tym portalem kierowali ludzie choć odrobinę bardziej ciekawi, zabawni i "na czasie"....

03.08.2011 20:53
👎
odpowiedz
ostry_88
3
Legionista

Darkowski93m żałuję że nie posiadałem Twojej wiedzy na temat konkursów przed tym jak wziąłem udział w tym komicznym konkursie...

03.08.2011 20:55
😁
odpowiedz
zanonimizowany752397
3
Legionista

Dobrze że nie zdążyłem dodać pracy bo pewnie też bym i tak nic nie wygrał, patrząc na gusta jurorów, a miał bym zepsuty humor do końca tygodnia i narzekał bym razem z wami :]

03.08.2011 21:17
odpowiedz
xantraz
2
Junior

Kojarzy ktoś może konkurs na najlepszy plakat reklamujący serię przecenionych gierek, w któym główną nagrodą miał być xbox360, a zwyciężyły 3 zdjęcia z telefonu komórkowego obrobione w Paincie? Nie wiem czemu, tak mi się jakoś skojarzyło :D

03.08.2011 23:11
odpowiedz
BERRY
2
Junior

Komentarze niektórych ludzi na tym forum są troszkę żenujące... rozumiem, ze można czuć "gorycz" przegranej, ale po co od razu obrażać innych ludzi? Może warto się zastanowić chwilę dłużej nad swoimi słowami niż wypisywać takie brednie i uwłaczać komuś tylko dlatego, że wygrał. Ludzie to był konkurs wiadomo, że wszyscy nie mogli być nagrodzeni. I może jury nie kierowało się doborem laureatów patrząc na talent plastyczny, ale na pomysłowość użytych materiałów i kreatywność...

03.08.2011 23:15
odpowiedz
BERRY
2
Junior

A to porównanie własnej osoby do Michała Anioła? No to już żenada i śmiech na sali:D Pozdrawiam
-PRYMITYWNY CZŁOWIEK:d

03.08.2011 23:21
odpowiedz
Darkowski93m
106
Generał

Co tam sobie pleciesz "zwycięski" juniorku ?

04.08.2011 00:03
👍
odpowiedz
majkiel1990
2
Legionista

Tak wiec i ja cos spamne bez celowo, po 1 gratulacje dla zwyciezców (pewnie sie niespodziewali) po 2 chce pogratulować za swietne prace: Ostremu za fajny pomnik ;P kamilowi za super wykonanie broni oraz kono za naprawde elegancki hedzik transformera. No trudno panowie siedzielismy godzinami nad pracami, czego efekty raczej widać, jury jednak zdecydowalo troszke inaczej niz bym przypuszczał. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :) każdy z nas ma fajnie wykonany przedmiocik w domu ja proponuje wam dać go komuś bliskiemu ( ja tak zrobie ) napewno bedzie to jakiś + z naszej pracy.

PS. a mialem pomysł na super papierowy samolocik taki do 20 sek. ;D

05.08.2011 21:23
odpowiedz
Cmilak
5
Legionista

Nie dziwię się wcale takimi wynikami.....to jury jest troszkę, że tak powiem dziwne

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze