Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 18 października 2022, 16:19

autor: Damian Miśta

Pad DualSense Edge do PS5 - znamy cenę i datę premiery

Sony przekazało cenę, datę premiery i zawartość dołączoną do pada DualSense Edge dla konsoli PlayStation 5. Urządzenie będzie umożliwiało personalizację do upodobań graczy.

Źrodło fot. Sony
i

Sony zaprezentowało bezprzewodowy kontroler (pad) DualSense Edge dla konsoli PlayStation 5 z możliwością personalizacji. Urządzenie ma w zestawie części wymienne.

DualSense Edge: cena, premiera, zawartość

25 października (do wyczerpania zapasów) pojawi się możliwość zakupu nowego akcesorium od Sony w cenie około 1100 zł (z VAT) na terenie Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga. Jego globalna premiera nastąpi 26 stycznia. Od standardowego pada różni się możliwością dopasowania do swoich preferencji od strony sprzętowej i programowej.

DualSense Edge został stworzony z myślą o możliwości wymiany tylnych przycisków pada i jego drążków. Zostaną do niego dołączone alternatywne części i akcesoria. W skład zestawu wchodzą:

  • kabel USB w oplocie,
  • obudowa złącza,
  • etui,
  • dwie standardowe nasadki na gałki,
  • dwie nasadki na gałki o wysokim profilu,
  • dwie nasadki na gałki o niskim profilu,
  • po dwa tylne przyciski dolne i górne.
Pad DualSense Edge do PS5 - znamy cenę i datę premiery - ilustracja #1
Źródło: Sony.

Urządzenie pozwoli m.in. na dostosowanie czułości drążków i spustów, a także przypisanie innych funkcji poszczególnym przyciskom. To wszystko nie oznacza, że będzie on przeznaczony dla jednej osoby, ponieważ będzie można się przełączać pomiędzy różnymi profilami ustawień.

  1. Strona internetowa sklepu Sony
Pad DualSense Edge do PS5 - znamy cenę i datę premiery - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

Damian Miśta

Damian Miśta

Pisał tu i ówdzie hobbystycznie od młodych lat. Był krótko na kierunku dziennikarskim, gdzie zainteresował się psychologią, którą aktualnie studiuje. Mimo tego planów znacznie nie zmienił i zaczął działać na GRY-Online w lipcu 2022 roku. Najlepiej czuje się w tematach technologicznych, chociaż gry i filmy nie kryją przed nim tajemnic. Spędził niezliczoną ilość godzin przemierzając Khorinis, a serię o przygodach Indiany Jonesie zna na pamięć. Czytał również od deski do deski czasopisma branżowe. Poza tym majsterkuje lub wybiera się w podróż do minionych epok.

więcej