Witam mieszkam na wsi i chodziłem na rwanie truskawek cena to 3zł za łubianke najwięcej urwałem 40 łubianek ale jak bym sie uparł to bym urwał 50 i chce pujść też na wiśnie ale nigdy nie byłem gosciu płaci 1.60 za łubianke po ile gdzieś tak łubianek będe rwał moze ktoś z was chodzi na wiśnie po ile zbieracie
po ile rwiecie
2 do 3 dziennie.
Edit. Jak wy to robicie, że cytowany tekst jest szary?
Jak wy to robicie, że cytowany tekst jest szary?
[I.]Jak wy to robicie, że cytowany tekst jest szary?[/I.] - bez kropek, czyli zaznaczas tekst i klikasz ->
Ja mam drzewko z wiśniami obok domu i pierwszy raz słysze o jakiś łubiankach ubiankach. Ile to jest ml?
maciejkami zaznaczasz tekst i wciskasz obrazek z I po prawej dolnej stronie okna komentarza.
Nie wiem o jakich łubiankach piszesz ( znaczy znam znaczenie słowa i co to jest ). ale powiedzmy ze te od wiśni sa takie same jak od truskawek. To teoretycznie powinieneś urwać troszeczkę więcej lib tyle samo. tylko że 2 uwagi stawiam orzechy ze gość płci od kilograma a nie od łubianki i to że z wisnia w tym roku to raczej krucho .
Robiłęm w tym interesie pare lat temu i na pewno będzie ci płącił o d kilograma, a dziennie to 100 kg na pewno zrobisz wiec sobie policz.
W podstawówce chodziłem na zbieranie wiśni i zrywałem około 20 łubianek przez 8 godzin. Jeśli jesteś starszy to powinieneś uzbierać więcej.
Myślę, że zbieranie wiśni dłużej zajmie. Trudniej dostępne. Ale lepiej mieć te 1.60 niż nie mieć.
W gimnazjum chodziłem. Dużo szybciej się rwie niż truskawki. Jak wejdziesz na drzewo to one przecież pękami rosną. Jak dobre drzewa to 4-5 pęków i masz łubiankę.
edi800 --> zależy jakie drzewa. Ale dla mnie praca o wiele przyjemniejsza niż truskawki bo nie lubię się schylać, kucać ani zbierać na kolanach.