Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Nocleg na jedną noc, Warszawa gdzie?

04.11.2013 22:26
kali93
👍
1
kali93
195
Isildur

Nocleg na jedną noc, Warszawa gdzie?

Cześć GOL'owicze!
Chcę zrobić mojej dziewczynie prezent i zabrać ją na koncert do Wawy. Macie jakiś nocleg do polecenia w Warszawie, jak najbliżej Palladium. Nie zależy nam na luksusach. Możliwość wykąpania się, sprawny i działające łóżko i żeby nas karaluchy nie zjadły. Ma to być tylko jeden nocleg.

04.11.2013 22:45
cswthomas93pl
😈
2
odpowiedz
cswthomas93pl
147
Legend

sprawny i działające łóżko

Tak, tak. Powiedz od razu, że nie ma piszczeć ani trzeszczeć.

04.11.2013 22:47
kali93
😃
3
odpowiedz
kali93
195
Isildur

cswthomas93--> Dla mnie może piszczeć i trzeszczeć, gorzej dla tych co mieliby tego słuchać przez pół nocy... ;D

04.11.2013 22:51
4
odpowiedz
LuBeK
114
Generał

Proponuję hotel Aramis na ul. Mangalia na warszawskim Mokotowie, do centrum niedaleko jednym autobusem 519. Ceny jak na Warszawa OK. Sam nigdy nie nocowałem bo mieszkam niedaleko, ale nawet na GOLu był ten hotelik wielokrotnie polecany:)

Pozdrawiam

08.11.2013 05:49
5
odpowiedz
zanonimizowany944982
2
Junior

Ja mogę dodać za to opinię z pierwszej ręki bo spałem w Aramisie już kilka razy. Do centrum faktycznie jest blisko bo w centrum załatwiam interesy i poruszam się autobusami. Samochód stoi sobie spokojnie na parkingu hotelowym a ja nie klnę jak szewc w korkach. Dobrze jest wcześniej dokonać rezerwacji bo często mają komplet. W pobliżu jest hotel Atos, kilka razy zastanawiałem się czy tam nocować ale jakoś się do Aramisa przyzwyczaiłem. Spał ktoś w Atosie? Jestem ciekaw czy mają podobne ceny i warunki?

Forum: Nocleg na jedną noc, Warszawa gdzie?