potrzebuję jednokrotnego miejsca na wgranie ok 1,4 gb danych, aby osoba z innego miasta mogła bez problemu, jak najszybszym transferem je sobie zgrać.
co polecacie?
Ja tam używam dysku google. 5 GB za darmo jest dla mnie wystarczające.
Polecam Chomikuj. Zrób konto i wrzuć plik na nie po czym sobie pobierzesz na tym drugim kompie na drugim końcu miasta.
nie chodzi o mnie, jest to wymiana między miastami plików z pracy. Wymiana jednorazowa, z obcymi ludźmi, więc najlepiej bez żadnych kont. Mega mi nie bangla:(
To ci kolego nie pomogę. Większość speców pewnie teraz śpi więc - napisz najlepiej na jakimś forum typowo komputerowym np: pclabie tam od razu powinni ci odpisać.
Próbowałeś Gmail? Tam chyba jest taka możliwość.
dwa najlepsze to google drive i mega.co.nz
potem cala reszta dropbox, skydrive, box.com..
A ja polecam Copy. Uratował mi życie kilka razy dzięki temu, że mimo nadpisywania plików on ciągle przechowuje jego wcześniejsze wersje. Zawsze można wrócić, jeśli będzie taka potrzeba.
Dostępne jest 5GB przestrzeni. A rejestrując się z linkiem z polecenia dostajemy dodatkowo 5GB. Łącznie mamy 10GB za darmno.
Tutaj jest link polecający, który daje dodatkowe 5GB jesli ktoś by chciał copy.com?r=KlvWzc
Polecam copy.com na start jest 15GB Free, a z linkiem polecającym dostajesz dodatkowe 5GB [link]
Powinien Ci spasować darmowy Dropbox. Można go obsługiwać przez klienta, którego możesz pobrać tutaj [link] Ma funkcję Share dzięki, której łatwo można się dzielić plikami z innymi osobami.
Spróbuj Udisk - [link] Bo Masz Dwa Giga Ale Na Telefonie Co Wrzucisz Możesz Pobrać, Mi Się Przydało Polecam!!!
Zainstaluj sobie Hamachi, później jakiś program do rozmów po lanie np. RivChat i możecie przesłać sobie pliki. Wczoraj z kumplem właśnie tak robiliśmy :) Co prawda to nie dysk, tylko wysyłanie pliku :)