Gdy aktywuję konto z powrotem, powiadamia to innych ludzi w jakikolwiek sposób? (oczywiście na czat sie nigdy nie loguję), co jakiś czas aktywuję konto by obejrzeć czyjeś zdjęcia, bo ogólnie to z serwisu nie korzystam, jednak ostatnio zastanawiałem się, czy aby z boku to dziwnie nie wygląda...
dezaktywacja konta jest po to, żeby już z serwisu nie korzystać... nie wiem jakim przygłupem trzeba być by traktować to jako zamiennik "wyloguj się"
Nie, nie pojawia się. Nie różni się też zbytnio od zwyczajnego logoutu, nie wiem po co sobie tak utrudniasz życie.
Chodzi o to ze konto zdezaktywowałem pod koniec grudnia, jednak niektorzy irytujący ludzie mają gdzies ze niektorzy ludzie nie mają facebooka i jak wstawiają jakies zdjęcia, które pilno mi zobaczyc, to oddzielnie wysylać nie chcą bo 'hrabia sobie zyczy ' ;] Taka jest prawda ze wiekszosc ludzi ma facebooka więc chcąć nie chcąc średnio raz na miesiac i tak aktywowalem w srodku nocy by popopdglądać owe a pozniej znowu dezaktywować konto.
Nie. Po prostu ja jużkonta na fb nie mam. Ale zaglądam na nie czasem bo bez konta pewnych zdj zobaczyc nie moge ;]
no to też się przyłączam do grona nierozumiejących - po co dezaktywować jak się zagląda?
Po to, że ten serwis mnie strasznie irytował non stop. jak nie głupimi gierkami to innym bezsensownym badziewiem. Poza tym nie potrzebuje tam konta oprócz tego aspektu, że mając je mogę zobaczyć zdjęcia znajomych. Czy tak trudno to rozumieć? o_O
To dwie różne sprawy. Konto na fb mogę dezaktywować zawsze i wszędzie, podobnie z aktywacją :)
Nienawidzę reklam więc bylbym do tego zdolny (do wylaczenia tv), ale na szczescie nie ogladam telewizji. Wiem, dziwak jestem. ale ludziska zbiegacie z tematu, ja tylko byłem ciekawy czy to że aktywuję swoje konto, w jakiś sposób pokazuje na tablicy znajomych albo coś w tym stylu ;p jesli nie to spoko, bo w takim razie dalej mogę 'nie mieć konta'
aaa - to o to chodzi - jestem taki awangardowy, trzymam się twardo i nie ulegam presji otoczenia - wszyscy mają konta na fb ale ja nie :-)
jednak niektorzy irytujący ludzie mają gdzies ze niektorzy ludzie nie mają facebooka i jak wstawiają jakies zdjęcia, które pilno mi zobaczyc, to oddzielnie wysylać nie chcą bo 'hrabia sobie zyczy ' ;]
hrabiemu nie wysyłają, bo pewnie irytujesz ich równie mocno i generalnie mają głęboko w kakaowym oku czy te zdjęcia zobaczysz czy nie
ps. dezaktywacja konta wiąże się z tym, że wszystkie Twoje wpisy, komentarze, lajki, udostępnione linki itp. znikają z FB, czyli gdy coś Twojego było na tablicy aktywności znajomych to w momencie dezaktywacji zniknęło. Jeśli ponownie się zalogujesz to konto automatycznie staje sie aktywne i wszystko co dotyczy Ciebie na powrót pojawia się na FB - jako takiego komunikatu nie ma, ale jeśli robisz to nagminnie to z pewnościa rzuca się to w oczy
Szkoda tylko, że facebook przez większośc ludzi jest teraz uznawany jako jedyny komunikator.
Raz na miesiąc mniej więcej w środku nocy albo wczesnym ranem, kiedy największa pewność że nikt się nie skapnie. (po czym od razu gdy zobaczę co chciałem konto dezaktywuję) Także z tego co piszecie zagrożenia prawie w ogóle nie ma. Tylko tyle chciałem wiedzieć, dzięki.
Thermometrr bo jest to wygodne narzędzie do komunikacji. Ja co prawda konta na FB już nie mam, ale swego czasu często korzystałem z wbudowanego tam czatu. Skype używam od święta, a gg już dawno przestało gościć w moim systemie. Nie widzę potrzeby instalacji dziesięciu komunikatorów skoro to samo masz w jednym miejscu i w jednym miejscu masz swoich znajomych
Raz na miesiąc mniej więcej w środku nocy albo wczesnym ranem, kiedy największa pewność że nikt się nie skapnie. (po czym od razu gdy zobaczę co chciałem konto dezaktywuję)
Hardcore :D
no a co myślałeś ? przecież mieć konto na FB to wstyd, wstydu natomiast nie ma gdy sie robi podchody z logowaniem, gdy nikt nie widzi ;)
Przecież na facebooku i tak nie widać kto ci wchodził na profil/oglądał fotki, więc po co ten cały cyrk :O
Coy2K - Ja konto na facebooku posiadam, ale tylko ze względu na to, że większość moich znajomych przestało używać GG. A szkoda bo 'fejs' nie jest mi do niczego nie potrzeby. Masa bezsensownych ankiet, pytań, gier - według mnie to jest tragiczne. No bo po co mi wiedzieć, że jakiś mój znajomy, którego słabo już kojarzę słucha rocka i metalu a gardzi rapem? Facebook teraz to taka zabawka dla nastolatek z gimnazjum, które chcą się pochwalić jaką to lustrzankę dostały od zająca na święta robiąc sobie zdjęcia z 'dziubkiem' w lustrze.
Nie "Lubie to" :P
Kurde, ale hipsterka :D
"Facebook teraz to taka zabawka dla nastolatek z gimnazjum, które chcą się pochwalić jaką to lustrzankę dostały od zająca na święta robiąc sobie zdjęcia z 'dziubkiem' w lustrze."
Trafiłeś w punkt. Dokładnie tym jest fejsbuk.
I co znaczy "teraz"? Rozumiem, że onegdaj był fajniejszy, tak?
Facebook to znakomity serwis, bardzo go lubię, przeżyłbym gdyby go nie było, tak jak pewnie przeżyłbym bez np. kawy, ale po co sobie utrudniać życie? Jeśli ktoś narzeka na poziom facebooka to widocznie przyjaźni się z idiotami, tyle w tym temacie.
Tak, mam straszną bekę jak czytam wypowiedzi forumowych hipsterów.
edit: lol, nie widzialem komentarza koobona :F
[21]
widać, bo są jakieś durne aplikacje 'kto podglądał Twój profil/Twoje fotki', tyle ze nie działa to w 100%, a wlasciwie dziala jak samo chce. ale w jakimś tam procencie działa, bo testowalem z kumplem. czasem widzi jak mu wbijam na profil, a w wiekszosci nie.
Raz na miesiąc mniej więcej w środku nocy albo wczesnym ranem, kiedy największa pewność że nikt się nie skapnie. (po czym od razu gdy zobaczę co chciałem konto dezaktywuję)
boze, niech ktos znajdzie i ostrzeze jego znajomych zanim bedzie tragedia
Koleś widzi, że potrzebny mu jest FB, ale nie korzysta z niego bo irytują go gierki. Kto tu jest dziecinny?
Koleś widzi, że potrzebny mu jest FB, ale nie korzysta z niego bo irytują go gierki. Kto tu jest dziecinny?
Osoby dopisujące się po temacie dawno zamkniętym(post 17, reszta powinna być traktowana jako spam), czasem żałuję że nie ma oficjalnie takiej funkcji na gol'u, bo zamiast pisać na temat, jest pieprzenie o samych motywach. Ale cóż.
taka specyfika GOLa - zaczynając wątek nigdy nie wiadomo jak się potoczą meandry dyskusji :-)
Ale chyba wiesz że można wyłączyć wyświetlanie ankiet i gier używanych przez znajomych?
nie chodzi o same gry i ankiety, bo owe i tak później miałem wyłączone. ja po prostu nie lubie portali spoleczniosciowych samych w sobie, jak mialem to i tak głównie do podglądania ludzi, profil poza tym miałem totalnie pusty. Wiec po co mi coś takiego? Po prostu przez politykę prywatności na serwisie muszę posiadać konto, by pewne rzeczy widzieć ;]
[33] właśnie :]