Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Robert Lewandowski już nie ma pierwszego miejsca wśród piłkarzy w EA Sports FC 24

Pretorianin

Patrząc na jego dyspozycję w ostatnich miesiącach to i tak o jakieś 5 a może i z 10 oczek za dużo.

Głębinowiec

Gram teraz w FM i też Polacy mają zbyt przesadzone statystyki. Grając Francją finał MŚ grałem właśnie z Polską która z łatwością pokonała dużo mocniejsze zespoły. Powinni mieć przerobione statystyki i takie coś na poziomie Mołdawii albo Wysp Owczych czyli jakieś same 5/20.

Kogoś tam ładnie fantazja ponosi przy kreowaniu zawodników.

11.09.2023 21:54
Fasola Jasio
2.1
73
Generał

Przesadzasz. Polscy zawodnicy mają stosunkowo niskie parametry. A to że doszli do finału to taki urok tej gry. U mnie w finale potrafiła zagrać Tunezja czy Kanada. Zobacz jakie umiejętności mają tacy gracze jak Ferran Torres czy Joao Felix zawodnicy, z których na zachodzie się śmieją, a mają PA grubo powyżej 150.

Legend

U mnie w FMie 23 najpierw Polska doszła do finału EURO 2024, by potem na EURO 2028 się nie zakwalifikować.

11.09.2023 23:04
3
odpowiedz
Galimis
9
Chorąży

90 overalla to i tak sporo jak na to co sobą reprezentuje na boisku, EA jest wyjątkowo życzliwe.

Pretorianin

Fasola Jasio - To akurat ultra dziwne jak na Finał MŚ w FMie, a grałem w większość odsłon. Najbardziej niespodziewanym finalistą MŚ jaki mi się przydarzył z tych których pamiętam była Turcja w FMie 2018 czy 2019. Co innego w Mistrzostwach Europy, tam to faktycznie się zdarzały w finale, a nawet kończyły u mnie z tytułem takie reprezentacje jak Czechy, Polska, Szwajcaria, Szkocja, a nawet w wciąż męczonym przeze mnie FMie 2021 - Bośnia i Hercegowina, która dotarła do finału ME 2024, żeby przegrać z Francją...

11.09.2023 23:19
😂
4.1
73
Generał
Image

Marky Dziwne to co powiesz na to, że w FM2023 w Lidze Mistrzów w pierwszym sezonie zwyciężył Eintracht Frankfurt, a Man City wygrał pierwszy raz dopiero w 24 sezonie. Co do Mistrzostw Świata to widziałem jak wygrywa je np. USA. Norwegia ma tak przekoksowany skład, że głowa mała i nieraz docierała do pierwszej czwórki.

post wyedytowany przez Fasola Jasio 2023-09-11 23:22:20
4.2
Tasdeadman
45
Generał

Fasola Jasioa czy to przypadkiem nie będzie zależne od parametrów rozgrywki i gdy nie wczytasz szczegółowych danych wszystkiego i wszystkich to tworzą się takie kwiatki?

post wyedytowany przez Tasdeadman 2023-09-11 23:52:11
11.09.2023 23:55
4.3
Marky
10
Pretorianin

Fasola Jasio - No jak widzisz - w Lidze Konfederacji/Lidze Mistrzów/Lidze Europy też coś czasem odwali, choć jak patrzę to u ciebie poza przypadkiem Eintrachtu i Wolfsburga oraz Newcastle i AS Monaco to w finale znajdowały się komputerowe drużyny raczej z tych co powinny. I tak nie jest najgorzej w tym względzie u ciebie. Widywałem już w finałach europejskich pucharów w FMie (głównie w Pucharze UEFA/Lidze Europy) takie kluby jak Rangers Glasgow, West Ham United, Udinese, Lazio, Bayer Leverkusen, RB Lipsk...
W FMie 2021 to nawet Real Sociedad 2 razy z rzędu był w finale Ligi Europy, raz wygrał z Arsenalem w finale, a RB Lipsk się dostało w tej samej odsłonie do finału Ligi Mistrzów 2025, gdzie przegrało z PSG i to wysoko bo 4:0.

post wyedytowany przez Marky 2023-09-11 23:57:06
12.09.2023 07:21
4.4
73
Generał

Marky Ligę Europy to u mnie Lech wygrał :). Ligę konferencji to wiele razy się zdarzyło aby ktoś z Polski wygrał. W tej rozgrywce jeśli dobrze pamiętam to polska liga jest na 5 miejscu :), a polskie kluby potrafią kupić zawodników po kilkadziesiąt milionów euro. I teraz sobie przypomniałem, że w jednej z rozgrywek Michniewicz zdobył srebrny medal na MŚ w Katarze :) .

Generał

Że też fani sportu się nie zainteresują sportem w którym Polacy wygrywają, tylko siedzą przy tych leśnych dziadkach.

post wyedytowany przez keeper_4chan 2023-09-12 05:45:58
12.09.2023 08:11
5.1
73
Generał

Bo to takie dziwne, że wolą oglądać najpopularniejszą dyscyplinę sportu na świecie.

12.09.2023 08:30
papież Flo IV
5.2
83
Prymas Polski

Sport ogląda się dla emocji, a nie żeby patrzeć jak wygrywają z palcem w nosie. Czym mam się emocjonować w meczu siatkarzy z amatorami z Czarnogóry albo jak Świątek rozgromi jakąś nastolatkę w pierwszej rundzie?
Z tych leśnych dziadków chociaż można się pośmiać nawet w tych najłatwiejszych meczach. Albo idzie im jak po grudzie, albo stracą bramkę we frajerski sposób.

14.09.2023 05:50
5.3
104
Generał

papież Flo IV Zgadza się, liczą się emocje w tych igrzyskach.
A oglądanie meczu piłkarzy amatorów jak grają z innymi może podgrzewać atmosferę.

12.09.2023 08:18