Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl W co gracie w weekend? #356 R-Type Final 2

11.05.2021 19:02
Hydraulik333
1
1
Hydraulik333
26
Chorąży

Kickstarter może ma pewne luki, ale jest świetną pomoc dla starych gier. Pojawiają się twórcy, którzy chcą odświeżyć lub powrócić na rynek gier. Jedna z nich właśnie był Tex murphy. Sam nigdy nie grałem, ale seria zawsze jakoś mnie interesuje.

Ja przez ten weekend zabierałem się za Horizon Zero Dawn i God of war, by ostatecznie je skończyć. Jednak dziś chce napisać o innych grach.

Po niedosycie jaki zostawił za sobą Battlefield 4, zabrałem się za grę znienawidzą przez fanów czyli:

Battlefield Hardline: Gra została zrobiona tym razem przez twórców Dead Space. I mimo wielu krytycznych opinii na temat tego eksperymentu, gra mi się podobała. Dużo akcji, ładna grafika i animacja twarzy, świetny
Klimat i dosyć dobra podzielona jak serial fabuła. Właśnie jak grałem wyobrażałem sobie jakbym oglądał serial, albo w nim grał. I ta myśl bardzo pomagała w przyjemny odbiorze. Za to strzelanie było gorsze od tego co znamy z 4 części. Myślę, iż gdyby gra nie miała dopiski Battlefield, zostałaby inaczej przyjęta.

I tu kolejny eksperyment japońskiej rpg-owej serii z minecraft-owym pomysłem:

Dragon Quest Builder 2: Kiedyś grałem w demo pierwszej części. Bardzo mi się ten pomysł podobał. Jak tylko pojawił się w Game pass, momentalnie pobrałem jej kontynuacje. I na początku tutorial był mega nudny i tak się dłużył i nie czułem żadnej swobody. Z czasem gra dostaje kopa i czym więcej gram, tym twórcy zaskakują nas jakimiś ciekawymi pomysłami.

Z nudów zagrałem w exclusive (jeśli tak mogę to nazwać) microsoftu, o którym długo nie wiedziałem i myślę, że wielu też o niej nie wie.

Super Lucky’s tale: Gra na zdjęciach, wyglądała na strasznego średniaka i tak właśnie jest. Twórcy opisują tą grę jako dobra dla każdego. Młodszy gracz mimo naprawdę okropnych żartów, mogłaby się tą produkcją zainteresować. Jednak dla starszy gracz odbije się momentalnie. Gra to zlepek pomysłów z innych gier. Mario, Crash, Sonic. Jednak wszystko jest to jakieś nudne, bez żadnego zachęcenia do gry. A najgorsze są zagadki. Jakby twórcy się śmieli z graczy, jacy to oni nie byliby głupi. Nie ma w sumie rzeczy, którą bym pochwalił, gdyż wszystko jest zrobienie jedynie średnio

12.05.2021 04:00
squaresofter
2
1
odpowiedz
squaresofter
55
W co gracie w weekend?

gameplay.pl

Hydraulik333
Zawsze chciałem sprawdzić te spin offy w uniwersum Dragon Quest. Jeszcze ponoć DQ Heroes jest ciekawą grą.

gameplay.pl W co gracie w weekend? #356 R-Type Final 2