Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Star Wars Jedi Fallen Order | PS4

29.05.2019 20:47
Maverick0069
1
Maverick0069
44
Konsul

Czemu tak niskie oczekiwania co do tej gry?

26.06.2019 09:42
uforzygi
2
odpowiedz
uforzygi
23
Legionista
8.5

Fani "Gwiezdnych Wojen", a szczególnie ci doświadczeni sympatycy, którzy, co tu dużo mówić, poznają galaktyczne Uniwersum poprzez granie w produkcje spod znaku "Star Wars", są zapewne przesiąknięci wpływem wcześniejszych ikonicznych wręcz gier, takich jak: "Star Wars: Knights of the Old Republic" bądź "Star Wars: The Old Republic". Jednakże do tego włączy się pewne przeciwieństwo, "Star Wars: Battlefront II", które tak samo, jak "Fallen Order" jest grą od "EA", niestety, zawiodło graczy liczących na dość długą singlową rozgrywkę, aczkolwiek potrafiło zachwycić ciągle opracowywaną i ulepszaną formą gry w Multiplayerze.

"Star Wars: Jedi. Fallen Order" wraz z całą gamą kreatorów Uniwersum "Gwiezdnych Wojen", rozwinie w grze możliwość manipulacją Mocy, czerpania z niej całymi garściami. Moc odkryje przed nami swoje możliwości, i na to postaram się zwrócić największą uwagę podczas scalania się, jak prawdziwy nerd, z każdą linijką efektywnie realizowanego tu kodu źródłowego, z każdą minutą opowiadanej fabuły. Miejsca, które odwiedzimy głównym bohaterem wyglądają naprawdę wyjątkowo!

26.06.2019 10:04
premium807909
3
odpowiedz
premium807909
1
Legionista

Po każdy lubi robić się na jedynie prawdziwego gracza, który zawsze stoi w opozycji do nowych gier XD. Powinniśmy dać kredyt zaufania twórcom , po tym, co nam pokazali. Gra zapowiada się wyśmienicie, i podejrzewam, że zaraz po premierze ocena poszybuje wysoko w górę ;).

Gra Star Wars Jedi Fallen Order | PS4