Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość AMD wydało sterowniki zoptymalizowane pod Wiedźmina 3 i Project CARS

29.05.2015 13:51
pieterkov
1
pieterkov
114
Generał

To nie wina sterowników tylko tego, że amd jest daleko w tyle za nvidią. Nic już tego nie zmieni, nadchodzi monopol

29.05.2015 14:39
Cziczaki
2
odpowiedz
Cziczaki
156
Renifer

W przypadku Project Cars to nawet te 17% w porównaniu do GeForce jest niczym.

29.05.2015 15:47
3
odpowiedz
wwad
93
Generał

AMD przy DX11 nie powinni już nic robić to strata czasu i pieniędzy te stery u mnie już w koszu wylądowały są do niczego działa to tak jakby leniwy 1 programista to robił przez 2 tygodnie i nie zrobił nic a nawet popsuł co było by nie wyszło że nic nie robił. Profil CF do Wiedźmina 3 powoduje flickering zwłaszcza widoczny na zbroi, wodzie na drogach w Nowigradzie oraz wielu innych powierzchniach otoczenia podczas poruszania się no i trzeba wyłączyć AA co jest nie do przyjęcia. Jak by tego było mało to jest stuttering i to zarówno na CF ( tu dość spory ) jak i na 1 GPU ( tu mały ale w porównaniu do poprzednich sterów jest ). Przyrost wydajności u mnie = 0. Zamiast tak kombinować i wciskać ludziom gniota w postaci tych sterów powinni napisać w prost CD Project RED skopali pod sprzęt AMD grę przez co CrossFire i optymalizacji nie będzie do puki tego nie poprawią i bym zrozumiał a nie takie zwodzenie człowieka.

29.05.2015 17:58
4
odpowiedz
laki2217
97
Generał

AMD za dużo już straciło. Nvidia ma dość wysokie ceny kart w porównaniu do AMD (Chodzi o te starsze serie). Jak wybierałem między gtx 750ti a radeonem 7870 2gb to wiadomo którą. Jak dojdzie monopol to już nie będą musieli się wysilać bo tak u nich kupimy.

29.05.2015 18:37
Goozys[DEA]
😒
5
odpowiedz
Goozys[DEA]
137
Legend

Mogliby cos podlubac przy sterach w sprawie Mortal Kombat X, bo sam developer ma spolecznosc w dupie i z aktualizacji na aktualizacje jest coraz gorzej.

30.05.2015 19:10
6
odpowiedz
dododo
82
Pretorianin

Sterowniki jak i karty AMD są jak najbardziej w porządku. To wina takich nieudaczników developerów, którzy biorą kasę od jednej firmy, a drugą olewają. Zwalanie winy na sterowniki to tylko woda na młyn dla zielonych fanatyków, którzy po lekturze szczególnie tych serwisów które są w bliskich stosunkach z nvidią (np. pclab), automatycznie jadą po całym internecie jakie to sterowniki i karty AMD są złe, a to bzdura i kłamstwo. I tym samym taka nvidia tylko zyskuje, ponieważ nie dość, że gra sygnowana jej zielonym znaczkiem działa lepiej na zielonych kartach, to społeczność zwala winę na konkurencję, za rzekomy brak optymalizacji itd. To jest paranoja. Chorzy ludzie zaczynają tym wszystkim rządzić, zalewają umysły fanatyków, którzy łykają jakiekolwiek formy nagonek, mają co robić przez całe dnie siedząc na internecie, na każdym forum, na każdym serwisie, plują na AMD, jednocześnie nie zdając już sobie sprawy z tak prostej rzeczy, że optymalizacja gier to obowiązek developera, a nie producenta kart. No ale nie wiem czy nie jest już za późno, zielony terror łyka te wszystkie nagonki na sterowniki AMD, społeczność nakręcona nienawiścią do AMD. Po#ebani ludzie. Może niedługo dojdzie do tego, że z absolutnie każdą grą będą wydawane nowe sterowniki. A developerzy będą tylko ciągnęli kasę od beta testerów, czyli dzieciarni, którym mamusia i tatuś kupili drogiego PC oraz sponsorują gry. Nvidia robi wszystkich w ciula, smaruje producentom gier, a później rzekomo wydaje "nowe sterowniki" które "zapewniają odpowiednią optymalizację", taa, na pewno. Zawsze wciskają ten sam pakiet sterowników, nie ma żadnej odpowiedniej optymalizacji, są tylko efekty sponsorowania, czyli gry lepiej działają dla nvidii, która ściemnia, że wydaje nowe sterowniki, sprawiając tym samym, że AMD, które ma absolutnie dobre sterowniki, jest postrzegane jako firma która "nie dba" o klientów, bo nie smaruje pod stołem developerom i nie wypuszcza tych samych sterowników pod fałszywym szyldem "nowych i zoptymalizowanych".

Czasy dla gier PC idą coraz gorsze. Z roku na rok, konsola staje się o wiele lepszym wyborem. Podziękować takim terrorystom i kłamcom, jak nvidia. Firma nastawiona wyłącznie na okradanie ludzi oraz wciskanie przepłaconego kiczu.

Ale dzieciarnia i fanatycy czują się w tym dobrze, mamusia i tatuś sponsorują im komputer, więc co ich obchodzi o co w tym wszystkim naprawdę chodzi. Dla nich najważniejsze, że mogą cwaniaczkować w internecie, jakie to mają "szybkie enwidje" i jacy to są "lepsi i bogatsi" od reszty. Takie same zachowania, jeśli chodzi o zakompleksionych gówniarzy, można spotkać już w każdej dziedzinie życia. Trzeba takich frajerów wyplewić, psują tylko jakąkolwiek społeczność, swoim pozerstwem, tchórzostwem i głupotą.

01.06.2015 13:17
7
odpowiedz
MateuszAnd
6
Legionista

Hehe... po tej aktualizacji sterowników na moim HD7790 i 4gb ramu, Project CARS chodzi na ultra (za wyjątkiem wygładzania krawędzi tu mam średnio) wiesiek też chodzi płynnie na wysokich (chyba nie ma 60kl/s ale jest płynnie).

01.06.2015 13:17
8
odpowiedz
MateuszAnd
6
Legionista

Hehe... po tej aktualizacji sterowników na moim HD7790 i 4gb ramu, Project CARS chodzi na ultra (za wyjątkiem wygładzania krawędzi tu mam średnio) wiesiek też chodzi płynnie na wysokich (chyba nie ma 60kl/s ale jest płynnie).

Wiadomość AMD wydało sterowniki zoptymalizowane pod Wiedźmina 3 i Project CARS