Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Rasgulowe premiery miesiąca - październik 2014, czyli opadnięci lordowie

08.10.2014 10:35
1
czesioradek
10
Legionista

Co prawda Obcy się już pokazał, ja jeszcze czekam z kupnem. Bardzo mi się spodobało The Evil Within. Bać to ja się lubię, więc gra jak najbardziej dla mnie. No i na koniec jest jeszcze Lords of the Fallen. Myślę, że CI w końcu stanęła na wysokości zadania. W sumie gra wygląda bardzo zachęcająco. Co do podobieństwa do DS, to nie mam zdania bo nie grałem. Ale z tego co czytałem w opiniach, to w trakcie gry to podobieństwo się zaciera. W sumie dla mnie to i tak będzie Lords of the Fallen i nic innego. Trzymam za nich kciuki. I za nowe projekty.

10.10.2014 00:19
2
odpowiedz
Kafcyk
7
Centurion

Jeżeli o mnie chodzi to może i nie wszystkie wymienione tytuły mnie interesują ale na pewno coś z tej puli ciekawego dla siebie wybiorę:D Na pewno będzie to Obcy: Izolacja, DriveClub i Lords of the Fallen. Do swojej listy na pewno dodam jeszcze Śródziemie Cień Mordoru. Dla mnie tak wygląda październik ale to kwestia gustu i wolnego czasu:) Myślę że z tej czwórki śmiało mogę Wyróżnić Śródziemie i LotF te gry interesują mnie najbardziej. Jeśli chodzi o Lordów to mam nadzieję że gra będzie taka jak ją pokazują na zwiastunach i fragmentach rozgrywki.

13.10.2014 20:20
3
odpowiedz
YasonB
33
Chorąży

Chętnie bym zobaczył an ekranie The Evil Withn, od pełnego czasem powykręcanych wizji Mikamiego, Drive Club - za głośno o tym było i za ładne te fury, aby ich nie obejrzeć oraz Lord of The Fallen, który nie dość, że jest intrygujący, to jeszcze tworzy nowa polsko-niemiecką markę, która sądząc po zapowiedziach i przedstawionych materiałach ma szanse skubnąć kawałek serc graczy dla siebie.

gameplay.pl Rasgulowe premiery miesiąca - październik 2014, czyli opadnięci lordowie