Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Film Call of Duty Advanced Warfare - kulisy produkcji - animacja i kierunek artystyczny (PL)

02.07.2014 15:16
mmaakkss
1
mmaakkss
51
Generał

4 Crysisy za późno. Chyba wszyscy gracze lubujący się w FPS czekają na powrót 2 wojny światowej w oprawie NEXT GEN a wszyscy developerzy mają to w dupie.

02.07.2014 15:49
KaToKaMasz
2
odpowiedz
KaToKaMasz
34
Chorąży

Yyy... nie każdy? Ja wcale nie czekam na powrót do II Wojny Światowej, bo wciąż nie dostałem naprawdę dobrego FPSa, które akcja dzieje się w "niedalekiej" przyszłości (może oprócz pierwszej części serii Crysis, reszta była średnia).
Panowie, przechwałki przechwałkami, my chcemy zobaczyć samą grę. Wtedy się przekonamy, czy mówicie prawdę, czy to kolejna ściema. Mam nadzieję, że to pierwsze. Ale grafika to nie wszystko. Ja mógłbym nawet zostać przy tej starej, tylko nie chciałbym uświadczyć takich dziwnych rozmazanych widoków, skopiowanych animacji z poprzednich części. Lecz najważniejsza będzie dla mnie fabuła. Jeśli zrobią dobrą kampanię, dorównującą Modern Warfare 1 i 2, to jestem za. Jeżeli to będzie któryś Black Ops, albo nie daj boże MW3 (w Ghosts nie grałem), to dziękuję bardzo, nawet jeśli będzie piękna grafika.
A tak w ogóle, tego drugiego gościa chyba trochę poniosło :P
Pozdrawiam

02.07.2014 17:33
3
odpowiedz
Czopczyslaw
11
Legionista

Po ch*ju, że tak powiem. Z tym ich swoim silnikiem to sobie mogą. Wyjdzie to samo co z ich psem którego tak wychwalali, ze to wielka innowacja, ochy i achy. Crysis pierwszy miał spektakularne doznania wizualne, a jaki stary przy tez grze jest... Mogliby zaczynać od skromności i nie zawodzić ludzi, dopiero potem gdy już jakość by wyrobili, mogliby się przechwalać. A tak wyjdzie tylko pies i przeskakiwanie murków.

03.07.2014 02:55
Peter22021984
4
odpowiedz
Peter22021984
76
Konsul

Jak wam nie pasuje Grafika a coś z tym robią to zawsze musicie się do czegoś doczepić,drugiej wojny już nie będzie i jestem tego pewny,bo to jest martwy Temat Dla Call of Duty,Bronie przectctawione i gadżety w nowych Call of Duty są prawdopodobnie w Fazie produktów i Testowania w naszych rzeczywistych czasach,jest to możliwe bo nie żyjemy już w czasach drugiej Wojny Światowej a Technologia poszła do przodu,ja rozumie że każdy ma swoje zdanie ale najlepiej żeby je wypowiadało dość rozsądnie i z głową.Ja do Coda się nie do czepię bo jestem fanem tej Marki i żadna zła opinie nie przekona mnie do tego żebym tego nie kupił.I ja nie wiem co się mamy widziwiać gdzie jest lepsza grafika w Bf4 czy w nowym CoD,mnie to mało co interesuje,gra ma być grywalna i tyle,a nie ładna i nie grywalna.Pozdrawiam.

Film Call of Duty Advanced Warfare - kulisy produkcji - animacja i kierunek artystyczny (PL)