Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Warframe | PS4

05.07.2013 22:38
Monoman
1
Monoman
32
Leniwy Degustator
8.0

Grałem na PC i nie podobało mi się, ale chyba dam szansę dla wersji PS4

01.06.2014 12:35
👍
2
odpowiedz
RBL
23
Legionista

Przygodę z Warframę zacząłem jakiś miesiąc temu i do dziś nie mogę się od tej produkcji oderwać. Grywalność jeść naprawdę dobra, a umiejętne połączenie TPS z Hack&Slashem wprowadziło pewną świeżość w gatunek gier MMO. Jeśli lubicie klimaty Mass Effecta i nie stronicie od strzelanek nastawionych na kooperację ten tytuł z pewnością was nie zawiedzie. W grze dla odmiany nie expimy bohatera, a jego "kombinezon bojowy" oraz bronie, czyli 2 pistolety i broń białą. Mnogość wyboru tych przedmiotów jest spora, a kiedy dołożymy do tego ogromną ilość modów za pomocą których indywidualizujemy każdy z tych sprzętów bezpośrednio pod swój styl rozgrywki otrzymujemy naprawdę złożoną grę. Choć całość opiera się w dużym stopniu na powtarzalności, to jednak odblokowywanie kolejnych planet i lokacji sprawia niezłą frajdę, tym bardziej iż na każdej z nich spotykamy różne środowisko i wrogów, a i różnorodność typów misji nie jest tu bez znaczenia - od zwykłej exterminacji wrogów, po obronę stanowiska, misje szpiegowskie itp. aż po zabijanie planetarnych bossów, za których po udanej walce otrzymujemy najczęściej rzadkie komponenty służące do wykraftowania sobie kolejnych broni, tytułowych Warframów, Sentineli (czyli naszych osobistych dronów), czy innych pomocnych narządzi i przedmiotów. Dokładając do tego całkiem fajny system Clanów, gdzie wspólnie buduje się swoją siedzibę, a także wraz z towarzyszami odkrywa niedostępne dla innych miejsca na każdej planecie, gdzie dochodzi do kooperacyjnych potyczek z komputerowymi graczami, lub dla odmiany z innymi klanami o przejęcie "hiperprzestrzennych tuneli" otrzymujemy obraz praktycznie pełnej, niemal idealnej (jak dla mnie) gry, która jak na realia darmowej gry MMO okraszona jest naprawdę miłą dla oka grafiką na miarę konsoli Nowej Generacji.
Nic tylko grać, a więc wracam aby wspólnie ze znajomymi wybić kilku kolejnych wrogów i zdobyć komponenty na kolejny kozacki sprzęcik. Wam polecam zrobić to samo :)

12.03.2016 12:48
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
zanonimizowany1162478
1
Legionista

Gra niby darmowe, ale po angielsku co przekreśla ją jako dobrą grę. Nie wiadomo w ogóle o co chodzi w tym czymś.

02.03.2018 08:58
3.1
1
dimmiu
13
Chorąży

No tutaj to żeś pojechał... Niestety, albo stety większość gier mmo to gry tylko i wyłącznie w wersji angielskiej. Mało tego, community w takich grach również opiera się na języku angielskim. Jaki widzisz sens grania w grę mmo bez znajomości tego języka? Takie mam czasy i niestety ale komunikacja w języku angielskim to standard, i juz nie tylko pisanym ale przede wszystkim głosowa. Każdy klan w każdym mmo w podstawowych wymogach ma komunikator głosowy i język angielski jako bazowy. Takie są realia gier mmo. Odstępstwa od języków nastręczaja także później wielu problemów jeśli szukasz opisów w internecie - większość materiałów jest w języku angielskim, jeśli masz grę w innej wersji językowej to ciężko później korzystać z jakichkolwiek poradników itp, gdzie nazwy skilli itp są diametralnie różne. Języka pl używam jedynei w grach single player, jak np Wiedźmin itp. gdzie faktycznie fabułę w rodzimym języku fajniej się odbiera. Ale wszelkie sieciowe tytuły nawet jesli oferują polski język to zawsze instaluję w po angielsku. Btw również gram od lat 90, od czasów popularności Amigi a później początków PC w Polsce. Mniej więcej w latach 2003-2004 kiedy wchodziły pierwsze prawdziwe mmo było super, nie było komunikatorów głosowych, o co innego troszkę w grach chodziło. Mi też ciężko się odnaleźć z dzisiejszej rzeczywistości komunikatorów głosowych języka angielskiego, ale takie nadeszły czasy i nic na to nie poradzimy. Niestety to nie gry się do nas dinozaurów świata gier mają dopasować tylko to my musimy sie dostosować jeśli nadal chcemy w tym uczestniczyć. Mimo 38-lat na karku gry wciąż mnie bawią nie mniej niż gdy miałem naście lat, a w szczególności właśnie mmo. ;)

post wyedytowany przez dimmiu 2018-03-02 09:03:22
24.09.2019 06:12
😜
3.2
tehnonium
1
Junior

Ale jakby co to wystarczy na ekranie aktualizacji zmienić jezyk na polski w prawym gówrnym rogu. Taki pro tip ;)

25.07.2016 17:49
domin123456
👍
4
odpowiedz
domin123456
53
Centurion
10

Najlepsza gra free to play w jaką grałem !!!!!
GORĄCO POLECAM KAŻDEMU!!!!!!

24.03.2018 23:40
5
odpowiedz
NihasaYaotzin
1
Junior

Czy mozna kupić (Warframe) "prime" za platynę?

Gra Warframe | PS4