Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Vandenberg's Legacy® | 364 - Po 3 latach :)

20.01.2013 22:04
1
Scandal
72
Quantum Singularity

Vandenberg's Legacy® | 364 - Po 3 latach :)

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003

     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Scandal & Rip Torn.

Dowódcy bazy: Scandal, Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha

Troopers: Soul Surfer, Storm Shadow, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers:
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: Kompo
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service:

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, M'q, Raynor, Shakka, Sulik

Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!

Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".

Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
http://vandenberg.af.mil/ oraz tu http://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm

Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)

Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.

IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] http://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://www.gry-online.pl/s043_archiwum.asp?ID=1866695

NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!

POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:
https://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=9078265&N=1

20.01.2013 22:07
👍
2
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

Dałem pełną wersje wstępniaka, bo nie mam krótkiej. A nie chciało mi się deletować nic :P

Z ciekawych informacji: ostatnią modyfikację pliku ze wstępniakiem do VL robiłem w 03-05-2008 :)

22.01.2013 23:44
😊
3
odpowiedz
zanonimizowany546936
1
Junior

Hej, ho, hej, ho po nickach by się szło... :)

22.01.2013 23:48
4
odpowiedz
zanonimizowany508399
3
Junior

omg!

22.01.2013 23:50
😱
5
odpowiedz
zanonimizowany156742
4
Legionista

22.01.2013 23:53
6
odpowiedz
Storm Shadow
25
Semper Fidelis

hmm 6002 posty, chyba miało być 5999, ale nie wyszło :)

22.01.2013 23:57
7
odpowiedz
zanonimizowany146090
5
Legionista

Tasiek :>

22.01.2013 23:59
😜
8
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

hmm 6002 posty, chyba miało być 5999, ale nie wyszło :)

Buahahaha n00b! :D

Nie to co ja i moja wspaniałość :D

22.01.2013 23:59
9
odpowiedz
Garm Bel Iblis
11
Centurion

i jeszcze jeden...

23.01.2013 00:01
😁
10
odpowiedz
Allan2002
21
Konsul

Wiedziałem, wiedziałem, że się pojawisz! Jak ja cię znam :D

23.01.2013 00:05
11
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

I już.

Brisiek, ty pamietasz, czemu niektóre mają pogrubiony stopień, a niektóre nie? Dobrze kojarzę, że to miało coś z datą rejestracji wspólnego? Taki bonus to był?

Moment, brakuje mi jeszcze jednego nicka... *drapie się* kompletnie mi wyleciał w głowy login :(

23.01.2013 00:21
12
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Ja sie nie pojawiam, ja zaszczycam swoją obecnością tubylców :P

I coś tam dobrze kojarzysz :>

23.01.2013 00:24
13
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

Pokasowałem kilka kont, ale widzę, że kasacja nie oznacza całkowitego usunięcia z serwisu. Bo jakoś wątpię, aby zmiany miały nastąpić dopiero po jakimś czasie.

No, ba ja zawsze dobrze kojarzę, tylko sprawdzałem czy ty jeszcze pamiętasz :)

23.01.2013 00:40
😊
14
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

Ty Brisiek, w poszukiwaniu swojego zaginionego nicka znalazłem coś takiego http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1581838

Żyje jeszcze ta karczma? :)

Edycja po dłuższej chwili.
Odwiedziłem stare części VL i w 100 natrafiłem na coś takiego:

VANDENBERG W LICZBACH :D

1. Vandenberg powstał 28 sierpnia 2003, planowany był przez dwa tygodnie sierpnia, pierwsze nie oficjalne pojawienie było w Karczmie Pod Głodnym Trollem.

2. Wstępniaka tworzyliśmy razem z Tornem przezb 3 burzliwe dni :). Pisząc, targując się.. "tak lepiej.. nie tak ma być.... nie mój pomysł jest lepszy niż twój... a walnąć Ci? :D", pokonaliśmy jednak swoje ega i nadmiar treści.. niekoniecznie dobrej. Tak powstał wstęp do naszego świata. Udało się, bylismy dumni :D.

3. Razem łącznie z częścią 99 napisaliśmy: 19200 postów

4. Przez nasze progi przeszło 38 osób, które zostały wpisne do wstępniaka, ilość osob wszytkich jest nie wiadoma (czytajcie: nie chciało mi sie sprawdzac :).. ale to przynajmniej jeszcze raz tyle :)

5. W pierwszej części VL'a pojawiło się 13 osób.

6. Najmniej postów było w części: 45 w której jest ich tylko 167.

7. Najwięcej postów było w cześci: 70 która może sie pochwalic 307 postami.

8. Najwięcej nowych części VL załozonych zostało w marcu: 38 co daje 1,22 VL'a na dzień :D

9. Z kolei najchudszym miesiącem był okres od 10 września do 25 poździernika gdzie załozona została tylko... jedna część. Czyli najgorszy dla nas był październik.. dlatego nie przepadamy za tym miesiącem :).

10. Najwięcej zakładanych części przypadło mnie: założyłem ich 63:]

- Na drugim miejscu uplasował sie Torn z 33 założonymi częściami.

- ex-equo przypadło Hellcatowi, Mq oraz SULIKowi gdzie wszyscy załozyli po jednej części (udało Wam się :P).

11. 50 jubileuszową część załozył Torn, za to ja załozyłem część Setną :)

12. Mamy własne loga które zawdzięczamy naszym kolegom Raynorowi aka Cap'n Pimp i Mq (bedzie ich trzeba znowu zaprząc do roboty ;])

13. Dwa razy zwycieżylismy w konkursach popularności :).

14. Od części 63 zyskaliśmy znaczek Restricted ®, co może w przyszłości korzystnie wpłynąc na plany rozbudowy, miedzy innymi o własną strone WWW czy o system bitewny czy jak zaczniemy mieć swoje koszulki klubowe, kubki z napisem oraz długopisy z LOGO :). Tylko trzeba się zabrać za realizację tych projektów ;).

15. W części 92 swoją obecność ujawnił Soulcatcher :).

16. Torn stworzył hasło bazowe Vandenberga [Vandenberg Lead The Way] :).

17. Tak wyglądała pierwsza część Vandenberga: forumarchiwum.gry-onlineplS043archiwum.asp?ID=1625496 określiłbym to jako skromne początki, w porównaniu z dzisiejszym stanem :)

18. W lutym mielismy kolejny jubileusz.. mianowicie 6 miesięcy na GOLu.

Że też się nam chciało. Ale miło powspominać. Może jak dobijemy do 400 to zrobi się kolejne podsumowanie :). Choć z naszym obecnym tempem, będzie to koło 2035 :)
Aż wierzyć się nie chce pkt. 8 że kiedyś zakładaliśmy po jednej części na dzień... ale to było 9 lat temu. Wiele się pozmieniało.

23.01.2013 01:13
15
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Ło matko ide otworzyć szampana. Ciekawe co się stało z wszystkimi ludźmi, którzy przez Vandenberga się przewinęli... naprawdę w planach był system bitewny? :D

23.01.2013 01:47
16
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

Kurde siedzę i myślę i nadal nie mogę wymyślić loginu do Soul Surfera, niedobrze.

Feciak >> nie to raczej był żart z mojej strony. Choć pamiętam, że chciałem w pewnym momencie przeprowadzić małą sesję RPG w tym naszym wymyślonym świecie - tutaj jakoś w wątku - kojarzę też że strona WWW była wcale nie takim szalonym pomysłem i nawet rozmawiałem z Tornem o tym.
Dziś pewnie szybciej było by zrobić page na Facebooku. Ale wtedy nikt o tym nie słyszał :)

A co do ludzi, to nawet nie pamiętałem kto i ile tu osób było dokładnie. Co chwilę jak ogarniałem teraz archiwum to było tylko jedno wielkie zdziwienia na mojej twarzy. Ciekawe ile z tych osób jeszcze tu na GOLu siedzi.

23.01.2013 03:16
17
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Ja do dzisiaj nie ogarnąłem, które ksywki były Twoje a którzy to inni ludzie :D Może się ogarnę kiedy i zrobię listę K.I.A.
Otworzylem kilka losowych wątków i wpadlem na K@mila (z tym psycholem to nie mam pojęcia co się stało:P), wiolax, Serafin i akurat trafiłem na post Hellcata jak mnie je*** za przeklinanie :D

Co się stało z tymi ludźmi... :/

23.01.2013 18:22
😃
18
odpowiedz
Shakka
98
Akkahs Hakksa

Aż wierzyć się nie chce pkt. 8 że kiedyś zakładaliśmy po jednej części na dzień... ale to było 9 lat temu. Wiele się pozmieniało. - *pacza i nie wierzy, że to juz tyle lat* :)

Hmm część 364 założona po 3 latach, czyli w ciągu 6 lat części było 363, a zatem :

363/6 = 60,5 części na rok :P
60,5/12 = 5,04 części na miesiąc :P
5,04/30 = 0,168 części na dzień :P

Czy jakoś tak :D

23.01.2013 18:55
19
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

Feciak >> wszystkie moje nicki masz powyżej, prócz Briska. kóry się wciął bezczelnie :). Zresztą jak widać, nie używałem połowy z nich praktycznie w ogóle - mają po kilka, kilkanaście postów i były nieaktywne od lat. Brakuje jeszcze Soul Surfer'a, ale wczoraj próbowałem różne kombinacje loginu i hasła, i nie mogłem znaleźć właściwej.

Ale po raz ostatni pokazałem komplet swoich kont na GOLU, bo wczoraj naszła mnie szalona myśl i usunąłem 4 konta, bo to niepotrzebny relikt przeszłości.
Kiedyś to było może i zabawne, dziś mi już niepotrzebne. No, ale konta powstały u szczytu mojej aktywności, że tak się wyrażę po dzisiejszemu "na portalach społecznościowych". Były to lata 2001-2005, później coraz mniej się udzielałem na tego typu serwisach i forach czy też samym GOLU.
Zresztą powinienem mieć poziom na golu coś na poziome 130, a mam 70. Jeszcze trochę i więcej mnie tu nie będzie niż byłem ;)

Dziś mam kilka kont, ale na specyficznych serwisach dotyczących seriali, modelarstwa/malowania/figurek, czy książek. Choć dziś i tak większość to przez Facebooka załatwiam, nawet pytania do polskich wydawnictw książkowych ślę poprzez FB, bo odpowiedź o wiele szybciej uzyskam tą drogą, niż zwykłym mailem.

TO tyle o mnie :) huh nie wiem kiedy tyle ostatnio żem się tu tyle napisałe :)

Osoby które się przewinęły, to znalazłem jakieś stare KIA, plus dodałem kilka osób które kiedyś tu gościły - na bank nie jest to wszytko, ale ile znalazłem tyle dodałem :) jak się komuś będzie chciało to może dodać kolejne :)

Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Coy2K, FemmeFatale, Natasha, nutkaaa, Mroofka, Pencil, Oszki, ZgReDeK, Bregan, Adamss, Łowca Czarownic, ^Piotrek^, K@mil, wiolax, Serafin, Hellcat

Shakkus >> ano jakoś tak by było :)

23.01.2013 19:01
20
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Paudyn na liście? Przecież nie dawno się wypowiadał :D Za to można Raynora dopisać

A ktoś wie co z M`q ?

Tak baj de łej to połowy tych osób w ogóle nie kojarze :P Cichej śmierci to sami czarną flage zdaje się wywiesiliśmy :P Macie pojecie co się dzieje z tymi ludźmi?

o ile pamiętam Vania to był alterkonto Sulika. A Voorhees?

Jeszcze ehh :)

23.01.2013 19:05
21
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

No ja cały czas jestem tutaj przecież.

Możecie mnie za dwa lata (przy tworzeniu nowej części) dopisać do wstępniaka z opisem żulnadoczepkę.

Pozdrowienia z emigracji, gdzie zacząłem sobie układać życie w Anno Domini 2013 ;-)

23.01.2013 19:07
22
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Jak Ci tam w germanii ? :P

23.01.2013 19:11
👍
23
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Nadzwyczaj dobrze. Zarabiam więcej, wydaję mniej, przy okazji mam tu spokój i porządek. Ot mała odmiana po polskim pierdolniku.

23.01.2013 19:14
😊
24
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

Paudyn >> sorki, sorki jak mówiłem listę znalazłem :) w archiwum i może wtedy byłeś nieobecny przez jakiś czas - kiedyś ta lista była uaktualniana co jakiś czas, nie to co dziś :D

Z ciekawości powpisywałem w wyszukiwarkę trochę z tych nicków, które znalazłem. Wiele z nich zakończyło działalność między 2003-2005, jest też sporo takich którzy nadal zaglądają na GOLa, ale robią to nawet rzadziej niż ja.
Chyba każdemu z wiekiem przechodzi.

Dobra idę się zaszyć do swojej kanciapy ;)

Heh BTW - Voorhees to alt Torna :)

26.01.2013 02:48
😜
25
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Ty Brisiek, w poszukiwaniu swojego zaginionego nicka znalazłem coś takiego http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1581838

Żyje jeszcze ta karczma? :)

Tylko wtajemniczeni wiedzą coś więcej na ten temat :P

wszystkie moje nicki masz powyżej, prócz Briska. kóry się wciął bezczelnie :)

Bezczelnie ale także z gracją, lekkością, finezją, zwierzęcym magnetyzmem i rozsiewając lekką woń tajemniczego trunku zwanego w tubylczych terenach piwem :D

26.01.2013 10:51
👍
26
odpowiedz
Torn
99
Legend

Cze,

logowałem się 2x, już się bałem, że zapomniałem log/hasła jak SySuś ;)

Kurczę, też dawno się tu nie pokazywałem - czasem wejdę, zerknę na tematy i tyle, nic ciekawego nie widzę. W ogóle mam już tylko kilka stron, które regularnie odwiedzam, rzadko już przesiaduję na forach i wiem kto, co, jak. ;P

A pamiętacie - przed VL to się przecież okupowało Bezsenność... To też było coś. Stamtąd też kilku "K.I.A." nadciągnęło, ale długo nie zabawili.

Widziałem, że się ekipa porozjeżdżała.
Ja sam jakiś czas temu byłem w UK, ale już od maja 2012 jestem w PL. Na razie się nigdzie nie wybieram. Zmieniłem stan cywilny. ;)

Chociaż chodzi nam czasem po głowie coś tak "egzotycznego" jak Stany czy Kanada, ale tym razem trzeba by to inaczej zorganizować, nie jak z UK. A wróciliśmy z wielu różnych powodów, ale przede wszystkim, że roboty nie było (no, może była, ale jakoś nie chciało mi się po brytolach sprzątać czy coś w tym stylu). Za mało exp-a na coś lepszego.

Może wieczorem przywołam alter-ega swoje, część nieujawniona jest - żebym się tylko nie pomylił ;D
E, może jednego mam takiego alter-alter co nie pokazywalem go tu, resztę znacie i również nie używam. Rzadko tu zaglądam to wiadomo...

edyta: 10 dni temu minęło 10 lat od rejestracji tej ksywki... Czyli już ponad 10 lat tutaj jestem.
/od września 2002 - pierwszy post, jedyny na pierwszej ksywce, a wcześniej obserwowałem sporadycznie - chyba jeszcze neta nie miałem @home albo dopiero co założyli mi.../

31.01.2013 22:54
27
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

Hej Tornuś!

Hehe z tego coś opisał, to mógłbym w 91,073624212% przypisać do siebie. Największą rozbieżnością było by to, że nie zmieniłem statusu cywilnego :)
Również nadal myślę o takich egzotykach jak USA, czy Kanada. Chociaż, coraz częściej się zastanawiam, nad drugą stroną czyli Azją. Japonia może Chiny?, nie wiem można by pomyśleć, że zwariowałem... Ale idzie wygooglować i znaleźć sporo blogów Polaków, którzy tam mieszkają i jakoś im to wychodzi, sam gorszy chyba nie jestem. Największa przeszkoda to logistyczna - część musiałbym zostawić (w rodzinie, u mamy etc) przechować, sprzedać, bo trudno było by np. meble na drugą półkule targać :)

PS. Ja się zarejestrowałem 10.2001 - numer ID 2002 tyle wtedy było nicków na forum. I też niewiele się odzywałem. Chyba dopiero właśnie w latach 2002-2003 tutaj społeczność się rozrosła.

Ech a u mnie pada za oknem, w ogóle pogoda z tyłka. Idę se jeszcze odcinek Scrubs zaliczyć :)

02.02.2013 09:55
28
odpowiedz
Torn
99
Legend

A ja wczoraj sobie zapodałem najnowszego Bonda w końcu, bo nie byłem w kinie tym razem (na Casino Royale i Quantum of Solace [niestety] byłem) i czekałem na wizualnie dobrą kopię bezpieczeństwa i nawet mi się podobał. Mendes (reż.) zrobił taki loop między nowym a starym, dodał smaczków, powiązał stare z nowymi (nie chcę spoilować), ale też jednocześnie, tak mi się zdaje, zapożyczył z nowych filmów, głównie z Tożsamości Bourne'a - czy to dobrze.. hmm, ciężko powiedzieć. Bourne ustalił nową jakość, trochę głupio, że tak długa seria jak Bond musiała z czegoś czerpać, ale dobre tyle, że z tego, a nie jakiegoś badziewia.

Widzę teraz, że w poście powyżej zrobiłem błąd, "od maja 2011" powinno być, przecież pisałem tu już wcześniej, że jestem w Bolanda. ;P Robotę na razie mam, fajną, bo w branży gierek - lingustic tester, więcej powiedzieć nie mogę, top secret. :) Ale tytuły się przewijają fajne, będzie w co grać... :] Póki robota jest, jest ok. Ale dookoła nie jest za fajnie, ludzie to mają jednak stalowe nerwy, wszystko tną, znoszą, obcinają, ale jest git..

09.02.2013 03:06
😜
29
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Nie poddam sie presji rozbudowanych wypowiedzi!

Ani zmienianiu jakiś statusów!

09.02.2013 03:33
30
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Mi się nowy Bond średnio podobał. Chyba za dużo się spodziewałem.

09.02.2013 05:14
31
odpowiedz
Kompo
143
Legend

Ja się na przykład nie jaram Cloud Atlas w ogóle, ani nowym "Bournem". Nie widziałem ostatnio żadnego dobrego filmu, oprócz Batmana nowego, ostatni to chyba Incepcja, możliwe, że tylko filmy Nolana są dobre?

10.02.2013 19:51
👍
32
odpowiedz
Torn
99
Legend

KmP:
- Seven Psychopaths
- Drogówka
- End of Watch

a z tych co sam się przymierzam to ponoć świetny jest Argo.

13.02.2013 19:44
33
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Ja sobie postanowiłem ogląnąć przed galą wszystkie filmy oscarowe (pomijając dokumenty i zagraniczne). Została mi "miłośc", "lot", "mistrz" i "życie pi"
Ogólnie jakiś słaby poziom w tym roku. Najgorszy zawód na animacjach. Nie widziałem Ralpha jeszcze ale przez Piratów i Paranormana przedzierałem się w bólach. Meridy nie udało mi się skończyć.

Wczoraj widziałem Sesje. Jeden z najbardziej porypanych filmów jakie widziałem, ale można spodziewać się że Helen Hunt dostanie oskara... 15 lat musiałem czekać żeby jej cycki zobaczyć :P

26.02.2013 09:24
34
odpowiedz
Kompo
143
Legend

Jeśli ktoś tu grywa przez Xbox Live (zwłaszcza FIFA 13 i NBA 2K13), to niech doda mnie do znajomych, mój gamertag: badhabits04.
A jeśli mu się nie chce, to niech poda swój gamertag.

Torn - > Seven Psychopaths oglądałem przedwczoraj, super film. End of Watch czeka na swoją kolej, Drogówka raczej poczeka trochę dłużej, nie lubię polskich filmów.

Ja też sobie zrobię przegląd przez Oscarowe filmy, a co do animacji, Fett, ostatnią dobrą był Rango, teraz sama lipa.

02.03.2013 03:44
😜
35
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

<słychać brawa>

dzieki! dzieki! jestescie wspaniali!

02.03.2013 22:36
😊
36
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Jak leci ziomki? Mi coraz bardziej podoba się w nowym miejscu i myślę, że prędko nad Wisłe nie wrócę.

09.03.2013 03:51
👍
37
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Panowie i panowie! Oto ona! Niepowtarzalna, jedyna, wspaniała, niedościgniona!

Lara Croft!

10.03.2013 11:06
😜
38
odpowiedz
Scandal
72
Quantum Singularity

A ja wczoraj sobie zapodałem najnowszego Bonda w końcu, bo nie byłem w kinie tym razem (na Casino Royale i Quantum of Solace [niestety] byłem)

To u mnie odwrotnie, o ile dwa poprzednie Bondy mi się podobały, to jednak najnowszy Bond wynudził mnie strasznie. Od połowy filmu patrzyłem tylko ile jeszcze czasu się muszę męczyć. A nie jestem osobą która w połowie filmu wyłącza go, bo mi się nie podoba, dzięki temu mogę go sobie solidnie ocenić.
Ale ten film, to była tragedia wystawiłem mi 5/10 zdaje się na IMDB czy RT.

Ja się na przykład nie jaram Cloud Atlas w ogóle, ani nowym "Bournem".

Zamierzam najpierw książkę przeczytać, zanim zabiorę się na film. W końcu nakład w twardej oprawie rozszedł się w rekordowym czasie, to coś musi być warta książka. W sumie szczerze to film mnie średnio interesuje...

Jeśli ktoś tu grywa przez Xbox Live (zwłaszcza FIFA 13 i NBA 2K13)

Ja mam, ale nie grywam w sportowe gierki :), w ogóle ostatnio nie grywam wiele*

*Przez ostatnio mam na myśli ostanie 3-4 lata ;)

Heh ja sobie urządziłem maraton z serialami Stargate SG1, Atlantis no i Scrubs, zajęło mi to bagatela 3 miesiące ;). W tym czasie też praktycznie nic nie oglądałem z nowości.

OK, peace out!

PS. Pfffffff statsiarz :D

16.03.2013 03:19
👍
39
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Panowie i panowie! Oto ona! Niezwykła, wyjątkowa, cudowna, niezrównana!

Lara Croft!

31.03.2013 01:45
40
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Ale sie rozgadaliście, jeszcze ktoś tu wpadnie i statsiarzami zacznie rzucać :P

03.04.2013 08:19
41
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Dalej czekamy na tą Lare :P

06.04.2013 04:10
😈
42
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

pffffffff wystarczy moja opinia a na wiecej nie macie co liczyć :P

A obecnie jestem na biwaku z Morrigan :P

06.04.2013 11:51
😜
43
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Jakiś słaby ten biwak, skoro masz zasięg.

07.04.2013 04:05
😜
44
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Jest taki jakim ma być, czyli tylko dla osób zaproszonych a wszystkich innych ciekawskich kijem i niemiłym zapachem przeganiam :P

07.04.2013 11:29
😁
45
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Zapach dotarł aż tutaj, teraz przynajmniej wiesz, skąd taka cisza na wątku.

08.04.2013 00:57
😁
46
odpowiedz
Fett
177
Avatar

na biwaku z morigan i na GOLu siedzi

13.04.2013 04:02
😜
47
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Buuuuuuu nic z tego, zazdrość za bardzo przez Was przemawia i nie robicie na mnie wrażenia :P

Skocze po piwo a Wy poćwiczcie więcej :P

20.04.2013 04:01
😜
48
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

<szturchnął obiekt zainteresowania kijem, powąchał go a po chwili drapiąc się dostojnie niby w zamyśleniu - choć z góry wiedział z czym będzie miał do czynienia - oznajmił dumnie> n00by! :P

<przez swoją skromność, wyczucie taktu i sytuacji o Przedstawicielkach Płci Pięknej - tak, Przedstawicielkach a nie Przedstawicielce - z biwaku postanowił nie wspominać>

20.04.2013 09:49
49
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Pics or it didn't happen.

09.05.2013 20:04
50
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Znów muszę pisać posta, żeby podwiesić. Głupie to samoodczepianie po upłynięciu pewnego okresu czasu.

26.05.2013 01:57
👍
51
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Pics or it didn't happen.

Tak się nie zachowuje dżentelmen! Wstyd!

<zakrzyknął, jednocześnie drapiąc się co bez wątpienia nie należało odczytywać jako coś powiązanego z zaistniałą sytuacją - ot po prostu się drapał>

http://www.youtube.com/watch?v=rW-XWpfvH34

18.06.2013 21:39
52
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Napisałbym co konstruktywnego, żeby wątek nie umarł, ale że mi nic nie przychodzi do głowy to zaanonsuje Paudyna.

18.06.2013 22:03
53
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Co znowu?

18.06.2013 22:22
54
odpowiedz
zanonimizowany926205
1
Junior

A mnie kto zaanonsuje?

18.06.2013 22:27
55
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Fejsbuk się zesrał

18.06.2013 22:28
56
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Wyloguj się i zaloguj.

[54]

Wypad z baru.

30.06.2013 03:26
57
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Wypad z baru.

Więcej piwa i miejsca dla mnie :P

21.07.2013 03:21
👍
58
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Panowie i panowie! Oto ona! Niesamowita, nadzwyczajna, zachwycająca, fenomenalna!

Lara Croft!

28.07.2013 03:22
👍
59
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Panowie i panowie! Oto ona! Nieprzeciętna, znakomita, zdumiewająca, fascynująca!

Lara Croft!

20.08.2013 14:23
60
odpowiedz
Raynor
85
Big Man

Ej, za 8 dni minie 10 lat VL ;)

28.08.2013 20:25
61
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Ilu noobów w jednym miejscu i tylko ja ciągle na poziomie :D:P

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1625496

03.09.2013 19:57
62
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Przespaliśmy urodziny :P

08.09.2013 03:10
63
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Zwyczajem jedynie ja nie zawiodłem :P

08.09.2013 13:03
😜
64
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Nom, jako jedyny nołlajf na wątku nie mogłeś zawieść.

14.09.2013 03:34
65
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

I kto to mówi :P

Nawet nie chce macać palcem kto gdzie i ile nołlajfuje z Was :P

14.09.2013 06:04
😊
66
odpowiedz
Kompo
143
Legend

11 lat temu zarejestrowałem się GOL-u. :) Niech to szlag, jak to leci.

02.10.2013 20:32
67
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Gratsy Kompo :) Mi chyba za miesiąc stuknie :) Chociaż Aerwina jakoś cczesniej rejestrowałem.

Dobra, tradycyjnie jak co roku. Kto się wybiera na piknik :D

06.10.2013 02:37
😜
68
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Kto się wybiera na piknik :D

Ja! Ja! Moge powiedziec kto nie zaszczyci tamtejszych tubylców swoją obecnością :D

06.10.2013 09:27
😉
69
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Piknik skończył się na Kasynie.

06.10.2013 11:22
70
odpowiedz
Fett
177
Avatar

lamusy :P

22.10.2013 20:50
😁
71
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Przychodzi syn ze szkoły:
- Tato, pani od matematyki chce się z tobą spotkać.
- A co się stało?
- Ona mnie pyta ile jest 7 razy 9. Odpowiadam, że 63. Ona mnie pyta ile jest 9 razy 7. Odpowiedziałem: Do ch*ja, co za różnica?
- Rzeczywiście, co za różnica... Dobrze, zajdę do niej.
Następnego dnia syn znowu wraca ze szkoły:
- Tato, byłeś już w szkole?
- Jeszcze nie.
- Jak pójdziesz, zajrzyj jeszcze do WF-isty.
- Po co?
- W trakcie gimnastyki kazał mi podnieść lewą rękę. Podniosłem. Potem prawą. Podniosłem. Potem poprosił podnieść lewą nogę. Podniosłem. A teraz - mówi - podnieś i prawą nogę. Ja mu na to: Co, mam na chu*u stanąć?
- No tak, rzeczywiście... Dobrze, zajdę i do niego.
Kolejnego dnia syn znowu wraca ze szkoły:
- Tato, byłeś już w szkole?
- Jeszcze nie.
- To już nie chodź. Wyrzucili mnie.
- Co ty mówisz? Dlaczego?
- Wezwali mnie do dyrektora, wchodzę do gabinetu, a tam siedzi nauczycielka matematyki, WF-ista i pani od polskiego...
- Pani od polskiego? Na ch*j tam ona przyszła?
- Właśnie tak zapytałem...

27.10.2013 23:55
😜
72
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

lamusy :P

Lamusy? Ja się pytam kto ich tu wpuścił i dlaczego? :P

28.10.2013 04:55
😊
73
odpowiedz
Kompo
143
Legend

Piknik skończył się na Kasynie.

Otóż to. ;>

16.11.2013 23:30
😊
74
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Kompo

O właśnie, a jak się żyje w Anglii swoją drogą? Co porabiasz?

16.11.2013 23:33
😊
75
odpowiedz
Kompo
143
Legend

Rabotaju na fabrykie, nic fascynującego, ale żyję sobie bardzo wygodnie, atrakcyjnie i nie robię za murzyna. ;>

24.11.2013 03:07
😜
76
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Tadam!

Chyba będe sławny dzięki moim niesamowitym umiejętnościom a także zwierzęcemu magnetyzmowi :P

30.11.2013 03:17
😜
77
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Nie, nie będe Was zawstydzał kolejnymi występami, dla odmiany to jej zadanie :P

http://www.youtube.com/watch?v=x5nWWsXYP4o

11.12.2013 20:53
😁
78
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Nie znałem:

Kto wymyślił triathlon? Cygania. Z buta na basen, rowerem z basenu.

11.12.2013 21:42
👎
79
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Rasistowskie i niesmaczne

11.12.2013 21:59
😐
80
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Tego się nie je...

11.12.2013 22:10
😜
81
odpowiedz
Fett
177
Avatar
14.12.2013 03:00
😜
82
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Tak powinniście mnie witać :P

http://www.youtube.com/watch?v=16iMbpdxCm8

19.12.2013 01:01
👍
83
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

I ja też tam byłem! Piwo piłem i co się dało waliłem :P

http://www.youtube.com/watch?v=zKOhzfkCdbY

28.02.2014 23:58
😜
84
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Znowu tutaj hałas, chaos i delikatnie mówiąc - bałagan, więc upne Wam, żebyście mogli sobie podwiesić :P

01.03.2014 16:03
😃
85
odpowiedz
Shakka
98
Akkahs Hakksa

*podwiesza*

02.03.2014 02:55
😜
86
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Pfffffff wpadł na chwile, rzucił puste butelki i zadowolony :P

Poszwędałem się po TES Online ale żeby zadecydować czy tam tubylców będę wkurzać muszę więcej pozwiedzać :P

13.03.2014 19:22
😱
87
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

jak to się stało, że wątek powstał w styczniu 2013, a to jest dopiero mój pierwszy post w nim ?

//edyta
chyba jednak błąd zegara forumowego - to chyba jednak styczeń 2014 :P

co do wypraw i znikania z Polski mnie się tam marzy praca w Australii

13.03.2014 19:32
😁
88
odpowiedz
Goozys[DEA]
137
Legend

Chcialem wejsc i pozdrowic Sulika, bo szmat czasu go nie widzialem i co widze... Sulik! :)

13.03.2014 19:40
89
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

hahaha

13.03.2014 19:42
😐
90
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Slabo Shakka postawil, skoro nawet tego nie zauwazylem...

13.03.2014 20:14
😊
91
odpowiedz
Shakka
98
Akkahs Hakksa

Slabo Shakka postawil, skoro nawet tego nie zauwazylem...

Ekhm :D >>>>

Pfffffff wpadł na chwile, rzucił puste butelki i zadowolony :P

Pfffff :)

13.03.2014 20:36
👍
92
odpowiedz
Torn
99
Legend

Aye!

I tak nic nie przebije VL #363. 2009 - 2013.

28.03.2014 17:04
93
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

up celem podwieszenia

10.04.2014 00:20
😜
94
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Nic nie postawił tylko odesłał tubylców do sklepu :P

12.04.2014 19:42
95
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

A nomadzkiej wiosce w całodobowym kolejka na godzinę stania i strzelania do bandytów.

10.05.2014 03:06
😜
96
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No to jakiś chętny do podwieszenia? :P

10.05.2014 07:37
97
odpowiedz
Fett
177
Avatar

a dziękuję, skorzystam :3

31.05.2014 02:36
98
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

I znowu dzięki mojej wspaniałości możecie sobie walnąć podwieszenie :P

31.05.2014 10:33
99
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Przecież dopiero co podwieszałem :I

31.05.2014 17:11
100
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Ale słabo, bo spadło i musisz więcej ćwiczyć :P

01.06.2014 20:14
101
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Aaa spadło. Wisi w miejscu od miesięcy tylko cyferki się zmieniają :P

26.06.2014 22:25
102
odpowiedz
Torn
99
Legend

Podwieszać! ;)

26.06.2014 22:52
103
odpowiedz
Fett
177
Avatar

co ma wisieć, nie utonie

26.06.2014 23:01
104
odpowiedz
Torn
99
Legend

Ktoś obstawia P-Ruletkę czy sam tu jestem?

Mój nowy komputer się ode mnie z dnia na dzień oddala...

27.06.2014 09:04
105
odpowiedz
Shakka
98
Akkahs Hakksa

Też obstawiam, na razie nie wygląda to za dobrze (7pkt straty do lidera:) )
Miejsce na nowy komputer zaczyna zachodzić kurzem :)

27.06.2014 11:50
😁
106
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Pewnie bym gral, gdyby nie moja skleroza. Po paru przespanych typach dałem sobie po prostu spokój.

27.06.2014 17:53
107
odpowiedz
Torn
99
Legend

Ja dwóch meczów nie wytypowałem przez sklerozę, a tak to raz lepiej, raz gorzej...

Weekend!

29.06.2014 02:24
108
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No no ilu tubylców się zleciało :P

A kto ma flaszke? :P

01.07.2014 22:39
😍
109
odpowiedz
Torn
99
Legend

Byłem pewien, że rano postawiłem na Argentynę, a tu zonk - odpadłem z walki o komputer. Shakka - it's all yours!

02.07.2014 07:50
😊
110
odpowiedz
Shakka
98
Akkahs Hakksa

Nadal 7pkt straty, które są już nie do odrobienia (tak się wydaje przynajmniej). Teraz jeden błąd i koniec, a wybór coraz trudniejszy. Idę odkurzyć szklaną kulę :)

10.07.2014 11:09
111
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Pamiętacie może taki internetowy komiks o przemitniku który latał swoim statkiem kosmicznym z inteligentnym psem (suką :P) jakimś robotem, gdzie wszystko naprawiali taśmą klejącą ? Przypomniało mi się po 10 latach :P

Znalazłem. To był Freefall :)

10.07.2014 20:17
112
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

mnie się natomiast ten komiks przypomniał: http://romanticallyapocalyptic.com/0

10.07.2014 23:27
113
odpowiedz
Fett
177
Avatar

No własnie przypomnialo mi się o tamtym komiksie bo kumpel mi to podesłal http://gwtb.chanibal.pl/komiks/

28.07.2014 00:44
114
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No i spadło :P

31.08.2014 23:48
115
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Znaczy się co? Nie podwieszamy? Nie macamy? No to może chociaż nie na sucho? :P

31.08.2014 23:59
😒
116
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

01.09.2014 07:24
117
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Ja wszystko pilnuje

23.09.2014 07:33
😃
118
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Kto na piknik

25.09.2014 20:14
119
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

ja wysłałem zgłoszenie :d

30.09.2014 01:09
120
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No to z VL na pikniku będą tłumy :P

30.09.2014 07:34
121
odpowiedz
Shakka
98
Akkahs Hakksa

No ba VL rządzi :D

30.09.2014 08:56
122
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Dla VL najlepszym okresem chyba był 2004 rok. 4 osoby na pikniku były, od tamtej pory nie porzucam nadziei :P

30.09.2014 09:01
📄
123
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Piknik to byl w Kasynie.

30.09.2014 12:06
124
odpowiedz
Fett
177
Avatar

był ;__;

02.10.2014 01:05
125
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Słyszałem, że na afterze teraz niezły gnój robicie :/

31.10.2014 23:55
126
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No to tłumów VLowych nie ma ale podwieszanie jest :P

29.11.2014 23:56
127
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Chyba tym można podwiesić :P

07.07.2015 10:57
😃
128
odpowiedz
Fett
177
Avatar
31.07.2015 23:58
129
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

A ja sobie biegam po chaszczach:P

06.09.2015 14:01
130
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Sulik się nam zestarzal ;__;

30.09.2015 23:54
131
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

A to upne Wam :P

Oczywiście piwo w zamian się należy :P

31.12.2015 18:31
132
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

bez zbędnego gadania upuje :P

post wyedytowany przez Brisk. 2015-12-31 18:34:02
31.12.2015 18:34
133
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Najlepszego ziomeczki :D

Wyprzedziłes mnie o minutę bo właśnie wszedłem na forum, żeby to zrobić :P Kolejny rok za nami :P

* - co to za zmiany na forumełe 0,0

A tak BTW to za 3 tygodnie obecna część przebije poprzednią :P Następny tyuł już nie będzie po 3 latach tylko conajmniej po 4 ;)

post wyedytowany przez Fett 2015-12-31 18:38:41
31.12.2015 18:38
👍
134
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Najlepszego.

31.01.2016 23:53
135
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

i znowu ja macam :P

post wyedytowany przez Brisk. 2016-02-01 00:02:20
01.02.2016 00:19
136
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Tak, nie ma nic wstydliwego :P

Tak, widziałem posta przed edytą :D

01.02.2016 00:41
137
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Chętnie pomacam Edyte i wcale się tego nie wstydze! :P

A więc nie wstydźcie się i powiedzcie jej (lub im, bo ilość nie ma znaczenia :D ), że się polecam :P

post wyedytowany przez Brisk. 2016-02-01 00:41:43
01.02.2016 04:06
😊
138
odpowiedz
Kompo
143
Legend

A co to za schadzki.

01.02.2016 10:35
139
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Jaki tłum

18.03.2016 22:07
140
odpowiedz
Raynor
85
Big Man

Kopę lat! :)

31.03.2016 23:55
141
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Macam! :P

No ale i mnie można pomacać :P

01.04.2016 00:18
142
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Dostałem wiadomość o dziwnej anomalii w Vamderbergu, przybyłem najszybciej jak tylko się dało. A to Ty Raynor :D witaj wśród żywych, oto powrócił syn marnotrawny. Ide ubić największe prosię z tej okazji :D

01.04.2016 15:51
😊
143
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Jak tam po świętach? Zmęczeni jedzeniem?

10.04.2016 20:09
144
odpowiedz
Raynor
85
Big Man

Dopiero tydzień po świętach pozbyłem się resztek sałatki jarzynowej z krwiobiegu więc było spoko :)

30.04.2016 23:56
145
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Macamy!

30.04.2016 23:58
146
odpowiedz
Fett
177
Avatar

fuj

30.05.2016 23:53
147
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No ja o macaniu a On się pcha :P

30.06.2016 00:57
148
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Nie ma chętnych, nie ma macania :P

01.07.2016 19:41
149
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Dzień dobry, za tydzień się żenię.
Dziękuję za uwagę!

01.07.2016 19:56
150
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

ps. Brisk coś nie w formie, średnia postów poniżej 6, a były czasy, że średnia poniżej 20 to znaczył, że obywatel martwy.
Jednak starość nie radość.

31.07.2016 23:56
151
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Zacznijmy zatem występ!

się żenię

No to DO DNA! :D

No ale gdzie jej zdjęcia, wóda, nie mówiąc nawet o piwie i żonie dla mnie? :P

ps Się zajmij swoją :P Ja do mojej nic nie mam, w zasadzie sam się tu udzielam, więc to Wy musicie tu bywać częściej :P

post wyedytowany przez Brisk. 2016-07-31 23:56:56
01.08.2016 00:03
152
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Gratz Sulik, jakoś anonimowo się ożeniłeś, nigdzie się człowiek nie kapnął :D

01.08.2016 05:21
👍
153
odpowiedz
Kompo
143
Legend

Gratulacje, Sulik! Najlepszego!

01.08.2016 20:27
154
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Ninja style w dniu pikniku GOLa ;P

salut -->

02.08.2016 06:50
155
odpowiedz
Fett
177
Avatar

gratuluje Sulik!! :)

11.08.2016 10:35
156
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

A tak z innych inszości to ostatnio widziałem się ze starym znajomym którego nie widziałem lata i zakochałem się w Battlestar Galactica gra planszowa :)

Dodatkowo zakupiłem również Martwą Zimę planszówkę

I obie mogę gorąco polecić

02.01.2017 10:46
157
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Najlepszego w nowym roku :D

taktyczne podbicie

31.01.2017 00:59
158
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Do tego musisz mieć odpowiednie umiejętności! :P

Up!

31.01.2017 01:40
159
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

http://www.youtube.com/watch?v=fVVNQoYVYE4

coś nam się chyba do bunkra zakradło :)

16.01.2018 21:05
160
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Żyjecie ?
Ostatni post będzie niedługo obchodził urodziny kurdebele.

21.01.2018 03:00
161
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Ekhem! :P

beep beep beep beep... beep beep... beep beep... beep eee eee...
beep beep beep beep... beep beep... beep beep... beep eee eee...

Gdzie się podziały tamte spamowania niezapomniane
Sysuś, SULIK, Torn, M!qś, Shakkuś, Paudyn, Kompo albo Feciak
Pod paltem wódka a w ręku myszka, wieczór, komp i VL
Same przeboje Vandenberga tak bardzo chciało się spamować

Gdzie się podziały tamte spamowania
Gdzie te flaszki gdzie tamten VL
Gdzie się podziały kolejne części
Tamtych szalonych wspaniałych popijaw

beep beep beep beep... beep beep... beep beep... beep eee eee...
beep beep beep beep... beep beep... beep beep... beep eee eee...

No co? :D

21.01.2018 09:16
😱
162
odpowiedz
Shakka
98
Akkahs Hakksa

Właśnie zdałem sobie sprawę, że minęło mi ponad 15 lat od rejestracji na GOLu.

21.01.2018 11:19
163
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

ja się boję sprawdzać ile już na GoLu jestem :)

22.01.2018 23:32
164
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

I nikt z powodu tych wszystkich okazji flaszki nie postawi? :P

Ewentualnie beczki? :D

22.01.2018 23:50
😁
165
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

23.01.2018 08:30
😎
166
odpowiedz
Kompo
143
Legend

Damn, ostatni mój post tutaj był 1,5 roku temu. Nieźle. Na GOL-u 16 rok mi poleci teraz.

Co dobrego? Ja ugrzązłem w Egipcie, za duże to Origins. ;)

23.01.2018 19:31
167
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Trochę świat za szybko zaczął się kręcić :P

23.01.2018 23:53
168
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No tak wspomnieć o % i się Paudyn zjawia :>

SULIK zostaw flaszkę :P Więcej nie mamy a Ty wychlejesz wszystko :>

A gdzie ja gonie zazwyczaj? Oczywiście MMO! :P

10.02.2018 21:04
😁
169
odpowiedz
Raynor
85
Big Man

Spóźnione gratulacje Sulik z okazji hajtnięcia się :)

U mnie tylko sporadycznie Diablo 3, dorosłe życie jest męczące i strasznie absorbujące ;)

11.02.2018 00:00
😂
170
odpowiedz
Fett
177
Avatar

ja od 3 lat probuje Wiedzmina 3 skonczyc

11.02.2018 10:57
171
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Fett ja ukończyłem ze wszystkimi dodatkami :) a postać Pana Lusterko to chyba jedna z najlepszych posrtaci gamedevu :)
Raynor a dzięki.

Co do grania to teraz właściwie gram tylko w gry z NES/SNES/MegaDrive/Amiga/Automaty

18.03.2018 04:05
172
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No!

I tak ma być!

ps. "No!" najlepsiejsza odpowiedź na każdą okazję :P

18.03.2018 05:13
173
odpowiedz
yadin
102
Legend

Nie.

31.03.2018 14:25
📄
174
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Najlepszego, biczys.

26.04.2018 00:33
175
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Mass Effect Andromeda jest jak dla mnie zajebista :D

07.05.2018 23:07
176
odpowiedz
2 odpowiedzi
SULIK
192
olewam zasady

to byłby wspaniały rekrut do naszej krypty :)

08.05.2018 09:33
176.1
1
SpecShadow
68
Silence of the LAMs

jest gdzieś tego więcej?

08.05.2018 12:00
176.2
SULIK
192
olewam zasady

nie wiem, ale żadnego z nich nie chciałbym spotkać w ciemnej uliczce :P

16.12.2018 19:23
177
odpowiedz
Kompo
143
Legend

Gra ktoś w coś? ;)

16.12.2018 20:16
178
odpowiedz
Fett
177
Avatar

ja w koncuu wymienilem ps3 na ps4 i ogrywam spidermana :) chce jeszcze nadrobic god of wara i nowego assasyna (w zadnego nie gralem) a pozniej cholera wie. jak czas pozwoli to pyknalbym w rdr2 i pewnie predzej czy pozniej kupie fife ^^ a zaleglosci i tak mam ogromne wiec nawet nie wiem co po drodze

16.12.2018 22:13
179
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Ciężko wymienić w ile gier gram obecnie lub właśnie skończyłem :P

09.03.2019 03:54
180
odpowiedz
2 odpowiedzi
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Jak nie wiecie co powiedzieć w danym momencie to ZAWSZE pasuje jedno: "YoO!" :P
Jeśli natomiast to czujecie się panami sytuacji to zdecydowanie możecie sięgnąć po: " YoO! Gdzie moje piwo?" :P

ps. No chyba nie liczyliście na coś sensownego? :D Ale bez wygłupów, gdzie moje piwo? :P
Abstynenci w VL! No ale jak tak można?! :P

09.03.2019 08:34
180.1
SpecShadow
68
Silence of the LAMs

Frekwencja na forach już nie ta co kiedyś a z karczm to może 1-2 mają jako-taki ruch. Cóż zrobić...

09.03.2019 12:14
180.2
Fett
177
Avatar

Chodźmy na piwo!

05.05.2019 03:41
181
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

No ilu chętnych :D Nie pchać się, spokojnie :P

Piwo nie przyciąga, co to się z ludźmi dzieje :P

Może whisky? :-)

Wódka? :D

05.05.2019 21:47
182
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Wybieracie się na piknik GoLa ? ponoć w lipcu

05.05.2019 21:57
😉
183
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

To juz raczej nie moje klimaty.

06.05.2019 13:00
184
odpowiedz
Fett
177
Avatar

Ja wyjątkowo mam wolne więc możliwe, że się wybiore. Są już zapisy?

"To juz raczej nie moje klimaty."
A kiedy były? :D Bo na pewno nie w ostatniej dekadzie :D

post wyedytowany przez Fett 2019-05-06 13:00:33
06.05.2019 13:03
185
odpowiedz
Paudyn
184
Kwisatz Haderach

Bylem na 2-3, ale to jeszcze za czasow starej ekipy. Teraz patrze na zdjecia i nie znam nikogo :D

06.05.2019 21:27
186
odpowiedz
SULIK
192
olewam zasady

Co do znajomych twarzy to racja, ciężko znaleźć teraz kogoś znajomego.
Fett - miałeś Leszkowi, Mi i Windiemu pilnować zapisów !!

12.05.2019 04:14
187
odpowiedz
Brisk.
142
Baron Witch Hunter

Chwila moment! :-)

Klimat jest zależny od VLowców! :>

Toż my som Elyta! :P

No! :D

post wyedytowany przez Brisk. 2019-05-12 04:16:08
12.05.2019 05:30
😃
188
odpowiedz
Kompo
143
Legend

Ja akurat będę w Polsce, ale w ten sam dzień mam wesele (na które zresztą do Polski specjalnie przylatuje), więc się nie uda.

Forum: Vandenberg's Legacy® | 364 - Po 3 latach :)