Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Poradnik Assassin's Creed Revelations [PC] - Assassin's Creed Revelations - poradnik do gry

22.12.2011 10:54
1
Yaboll
119
Generał

Kiedy bedzie poradnik do Dark souls i czy wogóle będzie?

25.12.2011 22:28
2
odpowiedz
Litwus
22
Legionista

"Zebranie 10 takich przedmiotów, odblokuje dostęp do wnętrza świątyni Hagia Sofia, gdzie znajduje się najlepsza zbroja w grze."
nie najlepsza bo zbroja mistrza assasynow daje tyle samo defa i zycia ;)

26.12.2011 22:43
3
odpowiedz
-=.szaman=-
36
Pretorianin

PYTANIE:
Jak zmienić mistrza broniącego kryjówki na innego ucznia?

spoiler start


Jest siedem kryjówek, do każdej można przydzielić ucznia żeby później wykonać dla niego zadanie i mógł stać się mistrzem. Wyszkoliłem 7 uczniów na mistrzów (każdy był przydzielony do jakiejś kryjówki), teraz poprzydzielałem mistrzów do miast, mam nowych assassinów(bo po przydzieleniu mistrzów do miast w ich miejscu jest slot do rekrutacji kolejnego ucznia) powyżej 10 lvl'u (ba, niektórzy mają już nawet 15500 expa wbite).

P: Co mam zrobić aby uczeń posiadający 15500 expa mógł zostać mistrzem?
O: Przydzielić do kryjówki żeby moć wykonać dla niego misję.

P: Jak przydzielić do kryjówki skoro wszystkie już mają swoich mistrzów którzy je bronią(mimo iż mistrzowie są także przydzieleni do miast i na liście assassynów faktycznie już ich nie mam - są nowi wyszkoleni uczniowie w ich miejscu)?

spoiler stop

Mam nadzieję że dało się mnie zrozumieć :P

27.12.2011 12:24
kwiść
4
odpowiedz
kwiść
129
Generał

GRYOnline.plRedakcja

@Litwus
Masz oczywiście rację, ale nie zmienia to faktu, że lepszej zbroi nie ma, więc można ją chyba nazwać najlepszą ^^
@szaman
Nie da rady. Przy wybiernaiu pierwszego mistrza, gra informuje cię, żebyś dobrze się zastanowił, bo decyzja jest niestety ostateczna.

Co do reszty twoje posta, to niestety nie bardzo ją zrozumiałem ;) Możesz mieć 7 mistrzów, z których każdy ma 2 zadania mistrzowskie. Po ich wykonaniu osiągną oni maksymalny poziom i już nic więcej z tym nie zrobisz. Jezeli chodziło ci o coś innego, to daj znać. Postaram się pomóc :)

27.12.2011 13:27
5
odpowiedz
-=.szaman=-
36
Pretorianin

To czyli mogę mieć raptem 7 mistrzów(tyle ile kryjówek)? A pozostali rekrutowani uczniowe będą mieli maksymalnie 10 poziom z expem 15500 i żaden następny level już im nie wskoczy?

Jak tak to kicha bo tych miast do obsadzenia Assassynami trochę jest w "obszarze morza środziemnego" i chciałem tam samych mistrzów obsadzać(na pc'cie [ctrl] na przejętym mieście). Tym bardziej że mistrz jest nieporównywalnie potężniejszy od assassyna 10tego poziomu.

Poradnik Assassin's Creed Revelations [PC] - Assassin's Creed Revelations - poradnik do gry