Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hotel Renovator - 13.03.2023 +5 Trainer (WeMod) - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Hotel Renovator . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku84,4 KB

pobrań195

pobrań (7 dni)132

data aktualizacji15 marca 2023

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Zainstaluj aplikację WeMod, uruchom ją, wybierz odpowiedni trainer i włącz grę. W trakcie zabawy będziesz mógł korzystać z następujących opcji:

  1. Nieskończone pieniądze
  2. Pieniądze
  3. Ranking hotelu
  4. Prędkość gry
  5. Prędkość poruszania się
  • data aktualizacji: 15 marca 2023
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 84,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Hotel Renovator

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Hotel Renovator - 13.03.2023 +5 Trainer (WeMod) trainer 84,4 KB 2023.03.15 63 132