Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

FIFA 13 - Money Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry FIFA 13 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku3,3 MB

pobrań15805

pobrań (7 dni)24

data aktualizacji18 października 2012

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

FIFA 13 trainer Money Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

NUMPAD0 – 500000000 dolarów (musisz znajdować się w oknie zakupów)

  • data aktualizacji: 18 października 2012
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 3,3 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry FIFA 13

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

FIFA 13 - Money Trainer trainer 3,3 MB 2012.10.18 15,8K 24