Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Split/Second - +4 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Split/Second . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku371,3 KB

data aktualizacji2 sierpnia 2010

pobrań1558

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym została zainstalowana gra. Uruchom trainer i kliknij na przycisku START GAME by uruchomić grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nielimitowana moc

NUMPAD2 – niezniszczalność w wyścigach z udziałem wrogiego śmigłowca

NUMPAD3 – zamrożenie licznika detonacji

NUMPAD4 – zamrożenie licznika przeżycia

  • data aktualizacji: 2 sierpnia 2010
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 371,3 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl