Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

LEGO Harry Potter Lata 1-4 - +3 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry LEGO Harry Potter Lata 1-4 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku808 KB

data aktualizacji21 lipca 2010

pobrań1967

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

INSERT – uaktywnienie trainera

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – więcej punktów

NUMPAD3 – eliminacja wrogów

HOME – wyłączenie wszystkich ułatwień

  • data aktualizacji: 21 lipca 2010
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 808 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl