Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Battle Mages: Sign of Darkness - + 5 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Battle Mages: Sign of Darkness . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku66,1 KB

data aktualizacji25 maja 2006

pobrań4531

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowałeś grę, a następnie uruchom ją. W trakcie zabawy działać będą następujące klawisze z klawiatury numerycznej:

1 – nieskończona ilość energii magicznej;

2 – ogromna ilość złota;

3 – ogromna ilość doświadczenia;

4 – nieograniczona liczba punktów umiejętności;

5 – ogromna liczba punktów zdrowia wojowników (9999).

  • data aktualizacji: 25 maja 2006
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 66,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl