Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 marca 2014, 18:18

Kody do gry Fallout 2 (Gecko City - Lenny) PC

Wstęp

Fallout 2 to kultowa gra cRPG, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Przejmujemy kontrolę nad Wybrańcem, który ma nosić święty Kombinezon ze Schronu, jednak by dostąpić tego zaszczytu najpierw trzeba odzyskać swe dziedzictwo oraz odnaleźć znaleźć Schron nr. 13, w którym znajduje się technologia niezbędna do przeżycia plemienia.

Triki do gry

Gecko City - Lenny

Lenny to ghoul mieszkający w mieście Gecko. Znajdziesz go w pierwszym, albo drugim domu po prawej. Po prostu z nim pogadaj, a dołączy do Twojej drużyny.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 marca 2014