Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 marca 2013, 12:28

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 (odblokowanie ukrytej karty) X360, PS3

Wstęp

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 to bijatyka bazująca na tytułowej mandze autorstwa Masashiego Kishimoto. Poniżej przedstawiamy kod na odblokowanie niedostępnej domyślnie karty.

Kody do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTEJ KARTY

Wejdź do menu Collection Menu i wprowadź kod XCHPT2M1PD. Wykonanie tej czynności doprowadzi do odblokowania ukrytej karty o nazwie Naruto Uzumaki Goku Costume Ninja Info Card, którą można obejrzeć po wybraniu opcji Ninja Info Card Picture.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 marca 2013