Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 9 października 2012, 17:49

FTL: Faster Than Light (lepsze tarcze) PC

Wstęp

FTL: Faster Than Light to rozbudowana strategia, w której dowodzimy statkiem kosmicznym, przemierzając galaktykę i staczając liczne bitwy. Poniższy trik powinien okazać się pomocny szczególnie w początkowym stadium rozgrywki.

 

Triki do gry

USPRAWNIENIE TARCZ

Przedstawiany trik dotyczy zapewnienia sobie szybkiego i bezproblemowego rozwinięcia umiejętności związanej z tarczami ochronnymi statku. Wyłączaj mianowicie tarcze na czas podróży po galaktyce i załączaj je za każdym razem gdy rozpocznie się bitwa. Zaletą tej metody jest to, że gra przyznaje punkty doświadczenia za uaktywnienie tarcz w warunkach bojowych.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 października 2012