Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 26 września 2012, 16:05

Tekken Tag Tournament 2 (ukryte bonusy) X360

Wstęp

Tekken Tag Tournament 2 jest drugą częścią spin-offu najpopularniejszej bijatyki koncernu Namco. Przedstawione poniżej triki opracowane zostały z myślą o wersji na konsolę Xbox 360.

Triki do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonanie opisanych poniżej czynności doprowadzi do odblokowania różnorakich bonusów:

Inna poza po odniesieniu zwycięstwa – W celu skorzystania z ukrytej pozy musisz tuż po wygraniu danej rundy wcisnąć X, A, B lub Y. Szansa na obejrzenie danej pozy pojawi się tylko jeśli odniosłeś zwycięstwo poprzez rzut tagowy (Tag Throw), szturm tagowy (Tag Assault) lub combo tagowe (Tag Combo).

Rozpoczęcie rundy w duecie – W celu rozpoczęcia danej rundy w towarzystwie drugiego z wojowników wciśnij przycisk odpowiedzialny za akcję Tag tuż po pojawieniu się na ekranie napisu Get ready for the next battle.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 września 2012

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz