Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 sierpnia 2012, 14:26

Transformers: Upadek Cybertronu (odblokowanie ukrytych broni) PC, X360, PS3

Wstęp

Transformers: Fall of Cybertron to kolejna odsłona serii gier akcji traktujących o walkach tytułowych wielkich robotów. W najnowszej części cyklu powracamy na planetę Cybertron, a my zapraszamy do zapoznania się z instrukcją odblokowania niedostępnych początkowo modeli broni.

Triki do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTYCH BRONI

W grze znajdują się dwie ukryte bronie i są to porażający wrogów prądem Electro Bolter oraz działo o nazwie Glass Gas Cannon. W celu odblokowania obu tych narzędzi zagłady musisz ukończyć główny wątek fabularny kampanii (Campaign Mode), przy czym możesz tego dokonać na dowolnym poziomie trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 sierpnia 2012