Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 8 maja 2012, 19:13

Reality Fighters (ukryte bonusy) PSV

Kody do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do różnorakich bonusów:

Pan Miyagi jako grywalna postać – W celu odblokowania tej postaci musisz dwukrotnie pokonać Miyagi’ego – w kampanii fabularnej bez broni i w kampanii fabularnej, w której bronie są dozwolone.

Tryb Story Mode Full Steam – Tryb ten pozwala na korzystanie z broni i w celu jego odblokowania musisz ukończyć kampanię fabularną, w której używanie broni jest zabronione.

Tryb Survival Extreme – Tryb ten pozwala na staczanie walk ze wszystkimi postaciami (także tymi własnoręcznie stworzonymi), które dodatkowo posiadają inne stroje i stosują inne techniki walki. W celu odblokowania tego trybu musisz wygrać co najmniej 15 pojedynków w trybie Survival Classic.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 maja 2012