Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 4 kwietnia 2012, 15:01

Resident Evil: Operation Raccoon City (łatwe gromadzenie doświadczenia; zdobywanie broni) PC, X360, PS3

Kody do gry

ŁATWE GROMADZENIE PUNKTÓW DOŚWIADCZENIA

Zastosowanie opisanych poniżej sztuczek pozwoli Ci usprawnić proces zdobywania punktów doświadczenia i tym samym zagwarantować sobie szybszy dostęp do nowych umiejętności oraz broni. Pierwszy trik wiąże się z zabawą postacią Victora. Postaraj się mianowice jak najszybciej odblokować jego pasywną umiejętność polegającą na odnajdywaniu przedmiotów ukrytych w otoczeniu. Za każdy odnaleziony i zwrócony przedmiot powinieneś otrzymać 50 punktów doświadczenia. Drugi trik dotyczy regularnego niszczenia wszystkich odnajdywanych kamer systemu bezpieczeństwa. Zniszczenie każdej kamery również wiąże się ze zdobyciem 50 punktów doświadczenia.

ZDOBYWANIE BRONI

Zastosowanie opisanej poniżej sztuczki pozwoli Ci na zdobycie takiej samej broni, jaką ma ktoś inny z drużyny. Zastrzel mianowicie swojego sojusznika, zabierz jego broń i szybko doprowadź do jego wskrzeszenia. Sterowana przez Ciebie postać nie utraci zabranej broni, natomiast ożywiony członek drużyny otrzyma nową broń na miejsce tej utraconej.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 4 kwietnia 2012