Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 lutego 2012, 15:35

Kody do gry Kingdoms of Amalur: Reckoning (zdobywanie lepszych przedmiotów) PC, X360, PS3

Triki do gry

ZDOBYWANIE LEPSZYCH PRZEDMIOTÓW

Dobrym pomysłem jest zapisywanie stanu gry gdy główny bohater ma wkroczyć do lochu czy innej lokacji, w której można odnaleźć skarby, a to dlatego, że za każdym razem są one losowo generowane. Jeżeli więc w trakcie eksploracji danego obszaru nie odnalazłeś żadnego szczególnie wartościowego przedmiotu możesz załadować ostatni stan gry i spróbować ponownie. Trik ten dotyczy też wielu innych czynności wykonywanych w trakcie zabawy, jak chociażby wchodzenia w interakcje z kuźniami z zamiarem pozbywania się niepotrzebnych przedmiotów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 lutego 2012