Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 października 2011, 16:39

Kody do gry Forza Motorsport 4 (ukryte pojazdy; nagrody awatara) X360

Triki do gry

ODBLOKOWANIE POJAZDÓW

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do ukrytych pojazdów:

1931 Bentley 8-Liter – W celu odblokowania tej maszyny musisz zaliczyć wszystkie wyzwania związane z pojazdami dostępnymi w trybie Autovista. Godne odnotowania jest to, że gra nie bierze pod uwagę na jakim poziomie trudności zaliczane są te wyzwania, tak więc możesz go obniżyć.

Warthog z serii Halo – W celu odblokowania tej maszyny musisz zaliczyć wszystkie wyzwania związane z pojazdami dostępnymi w trybie Autovista. Godne odnotowania jest to, że gra nie bierze pod uwagę na jakim poziomie trudności zaliczane są te wyzwania, tak więc możesz go obniżyć. Warthog nie jest niestety grywalnym pojazdem. Jedyna dostępna funkcjonalność to oglądanie go w trybie Autovista.

ODBLOKOWANIE NAGRÓD DLA AWATARA

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do nowych elementów ubioru dla swojego awatara:

Czapeczka ze stoperem – Musisz ustanowić czas we wszystkich zawodach trybu rywalizacji.

Koszulka z logiem Autovista – Musisz w pełni zbadać dowolny pojazd spośród tych, które dostępne są w trybie Autovista.

Uwaga! Podmiany elementów ubioru dokonuje się w menu głównym konsoli, a nie z poziomu gry!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 października 2011